Споделена история от Спорт и красота

Лунички.. Мразя ги!!!
Здравейте, аз съм момиче на 20 години и цялото ми лице е в лунички, ужасно е от както се помня съм така, не мога спокойно да излезна на слънце трябва постояно да слагам фондиотени.Преди като бях по малко пробвах какви ли не работи, бях много комплексирана заради луничките, слагала съм си обелки от краставици на лицето, стрит магданоз и още много работи, всякакви кремове за лунички и нищо не помога.Моля ви ако знаете нещо наистина ефикасно срещу луничките даите ми съвет.

Коментари

1.   Сярна помада! .

2.   :D Защо изобщо искаш да ги прикриеш? Аз лично, както и много други, намират луничките за нещо много сладко ^^ Не мога да разбера защо толкова ги мразиш и искаш да ги прикриеш.. :|

The Slover Girl

3.   Това ти е чара! Спри да търсиш мазила и да се цапотиш. Не слагай фон дьо тен. Така в един момент ще ти прилича лицето на маска. Вероятно и косицата ти е светла. Това е твоя десен. Така си Красива! Не се майтапя- имам две приятелки точно такива и със светла коса с меден отенък. Имате си чар, а луничките ги превърни в чар. Не се филмирай- красива си с тях!

4.   Аз пък мисля, че са чаровни и сладки.

ТТ

5.   За мен луничките са нещо очарователно и не разбирам защо ги криеш?

Г.

6.   Обожавам жени с лунички! Харесвам ги по лицето, по гърдите, по раменете. Това са най-красивите жени на света за мен: http://crispme. com/showcase-40-beautiful-girls-with-freckles/

7.   От автора : сигурно така говорите, защото нямате лунички. И според мен луничките стоят добре, когато са маничко и само на нослето, но не и на цялото лице. А лятото е просто кошмар, само малко да се покажиш на слънце и те стават все по тъмни.
Моля ви ако знаете някакви мазила които помагат споделете :)

8.   И аз обожавам лунички!
Страхотен чар придават, много красиво..

9.   От автора: радвам се наистина, че смятате луничките за нещо красиво, защото в моите очи наистина изглеждат много грозни, радвам се, че не всички ги виждат така както ги виждам аз. Моля ви даите ми някакъв съвер ако знаете, какво би ми помогнало да ги махна или поне леко да ги избеля.

10.   Авторке, колко души трябва да ти кажат, че си красива и с тях? Защо се инатиш като магаре на мост, за да се правиш на интересна и да търсиш внимание ли? Това ти е чара! Харесвай и подчертавай това, което имаш и ще си пълна с обожатели и ще ти се възхищават! Никой не харесва мърморещи момичета и жени- всики търси щастливите! А с тези лунички и щастливата ти усмивка ще си като магнит за момчетата. Спри да мърмориш!

11.   Аз също имам лунички, които не понасям. Вярно, малко са, но това е което искам да направя. Искам да ги премахна напълно. Така и аз се нуждая от помоща ви.

12.   до авторката 7:
"сигурно така говорите, защото нямате лунички?? "

повечето хора ти казаха, че харесват лунички, но ти си решила да твърдиш, че луничките са гадни, и че не се харесваш?
това е много детинско.
защо не оценяваш собствената си красота?
аз съм мъж на 30, и бих ти казал, че мацките с лунички за големи сладурани.
това, че си мислиш, че не си привлекателна, май си го мислиш единствено и само ти.
бих го отдал на възрастта ти, на 20 години човек още е млад, и не се чувства съвсем сигурен в себе си, защото постоянно си мисли как ще го приемат другите.
сигурен съм обаче, че с възрастта ще си промениш мнението и ще създадеш положителна представа за себе си, дори и ще харесаш така мразените си в момента лунички.
превърни слабостта в своя сила, както казват философите.
палавите лолити с лунички винаги са били актуални,
просто се приеми каквато си, без да се критикуваш толкова.
айде, че много се разписах...
със здраве, секси луничке ;)

13.   Ако искаш лятото да не потъмняват, трябва да използваш крем с най-висок слънцезащитен фактор. Кожата сигурно ти е много бяла. Големият ми син също има лунички и като беше на 14-15 години, беше си създал голям комплекс от тях. Това продължи, докато една негова съученичка, славеща се за едно от красивите момичета в училището, като разбрала, че той иска да си ги премахне-луничките, казала"по-добре не ги махай, с тях си толкова красив". И така той от раз, прескочи комплекса и повече не изпита притеснения. Мъжът ми също има лунички, абсолютно цялата му кожа е луничава. Но така си е хубав. И това, че ти не ги харесваш, изобщо не значи, че другите не ги харесват.

14.   Започни да характеризираш луничките си, като твой "чар", а не нещо неприятно. Всеки е различен, не можем да сме еднакви. Ти имаш лунички и вместо да ги мразиш, ги обикни с мисълта, че те са това, което те отличава от другите и те прави уникална! Късмет мила.

15.   Потопи си главата в кофа с как му беше името..фондиотен и проблема ти е решен. ^^

16.   От автора : Към номер 10: не наистина не търся внимание, просто исках съвет ако някои знае нещо ефикастно срещу тях. Честно ви казвам незнам защо, обаче изобщо не харесвам луничките. Други хора, които са ми казвали лично, че луничките са красиви аз почвам да се ядосвам и си мисля, че ми се базикат. Незнам наистина не виждам нищо красиво или чаровно в тях. Може би с възраста ще почна да си ги харесвам знам ли, но на тоя етап не виждам нищо хубаво в тях. И съм забелязала, че повечето хора които имат лунички не си ги харесват, а дори се комплексирват. Аз лично не правя нищо за да ги прикрия, без значение дали ми харесват или не имам си ги и няма какво да направя.

17.   От авторката : Благодаря ви много за коментарите, ще се надявам искрено и аз да погледна един ден на луничките като чар, както вие ги виждате :)

18.   Стига сте й наливали акъл, може да почне да си ги харесва на по-късен етап от живота, но сега Ви пита за съвет срещу лунички! И аз смятам, че са сладки, е и?
Бъдете полезни!

Пробвай Eventone Lightening Cream...

19.   Номер 18 наистина е прав/а. Благодаря за съвета, ще потърся този крем. Ако някои друг знае нещо ефективно срещу луничките моля да сподели

20.   Здравей, аз също имам лунички от малка, горе-долу по цялото лице, но не са чак страшно много и са сравнително светли, макар, че въпреки това се забелязват, защото имам светла кожа.
Ползвам фондьотен, но не толкова за да ги прикрия, а като част от ежедневния грим и за да изравня тона на лицето ми, ако мога така да се изразя.
Преди време, да си призная, аз също искаx да ги "поизчистя", ако не напълно, то поне по-голямата част и затова те разбирам. Но с времето, честно казано свикнах и дори не ми правят впечатление, приемам ги като част от мен, и тъй като аз се чувствам добре в кожата си, не бих променила нищо в себе си, все пак всеки малък детайл, дори който смяташ за "дефект", те прави уникален и те отличава от останалите. Освен това съм харесвана от доволно количество мъже (не го казвам с цел да се хваля), така че няма нужда да се комплексираш от луничките, те наистина са чар и те отличават от масата, в следствие на това хората те забелязват и определено жените, които се отличават са по привлекателни в мъжките очи! (от личен опит говоря)..
Ако и с това не те разубедих, познавам едно момиче, което ги премахна с корен от глухарче, който можеш спокойно да си закупиш, вари се и се маже с памук по участъците, по които имаш лунички. И все пак моето мнение е, че след като тя си ги премахна, загуби чара си, а и не само моето... Иначе доколкото знам, се мажеше всяка вечер в продължение на 3 месеца, което за мен си е чиста загуба на време, но ти си решаваш.

Успех!
Т.

21.   Темата е стара, но все пак.. пий сурови кокоши яйца. Помагат! :3

24.   Темата е стара, но и аз имам лунички нито съм със светла коса
Нито пък съм със светла кожа, чувстваласъм се по същият начин въпреки, че съм омъжена и с две деца но в краина сметка се приех такава каквато съм, моят съвет е не им одаваи толкова внимание, , сигурнасъм че си прекрасна

25.   Маска при лунички http://lekbook.com/dermatologiya/lunichki

26.   Много хора пишат, че луничките били сладурски, ама не на всеки му отива. Лимоновият сок помага. Втрий го с пръсти в участъците и постой за известно време. Така ще се избелят постепенно луничките

27.   Ти и останалите негативисти, нормални ли сте? Почти цялото ми лице е в лунички от малка. Аз много си ги харесвам. Не слагам капка грим, само за да се виждат. АБСОЛЮТНО ВСЕКИ с когото съм се запознавала ми е правил комплименти за луничките. Приятелките ми даже ми завиждат (на шега де). Момчетата ги приковавам веднага. Учителите ми също много ме харесват, защото изглеждам толкова невинна. Който мрази луничките си за мен е абсолютно психо.

28.   Обичам лунички, само да можех да имам! Радвай им се, те те правят специална :)

29.   Аз имам рижа коса, светли очи и Лунички. Бъди щастлива, това те прави по - привлекателна, в това ти е чарът :)

~RadRedHead~