Споделена история от Спорт и красота

Кола маска на триъгълник в Стара Загора
Здравейте. Искам да попитам жените от град Стара Загора къде ходят на кола маска, в кое студио и колко струва процедурата. Интересуват ме и някои други въпроси, понеже досега не съм ходила, обикновено си подрязвам космите в интимната област с бебешка ножичка, така че да са най-много 0,5 см. Ако може да ми отговорите на следните въпроси:

1) Боли ли?
2) Колко дълго издържа преди пак да порастнат космите?
3) Какви са цените?
4) Кое студио ще ми препоръчате около бул. Цар Симеон Велики (или ако някой знае близо до спирка Чайка...)?
5) Вярно ли е, че след години третиране на космите те напълно изчезват?
6) Има ли ограничения за възрастта? (на 13 години съм)

Ще съм ви благодарна ако ми помогнете :) Благодаря ви предварително за съдействието.

Коментари

1.   Здравей, аз съм от Стара Загора и веднага отговарям
1. да
2. около месец
3. не съм много сигурна, ама там където ходя аз около 10лв.
4. аз посещавам едно което е срещу булбанк, влиза се откъм пазара на първия ет.
5. чак пък напълно, не мисля
6. едва ли
На мен лично ми се струваш малка, ама знам ли... днешната младеж :)

2.   От авторката

Благодаря на №1 за съдействието :) От няколко дена събирам пари и мисля някой път (може би този месец) да отида (защото ще ходя през ваканцията на СПА във Велинград.. минерални бани, басейни, бански... а да стърчат космите не е много приятно... ) :) Отново благодаря за помощта :)

3.   Боли с кола-маската, но стискаш зъби, в момента, в който те заболи, космите вече ги няма. Ефектът е подълъг, отколкото бръсненето-поне няколко седмици до месец. Аз ходя в един салон Галена в уличката отсрани на родилното. Ако те е страх от болката, пробвай с крем-депилатоар. Ефектът е като от бръсненето, порасват бързо, но не са чак толкова твърди, както ако ги махаш с бръснач. И аз мисля, че си малка още. Аз на 15 год. за пръв път си махнах космите-първо ги избръснах, но получих сърбеж, после почнах да ползвам крем-депилатоар-мажеш се за 10-15 мин. и космите падат и то само, когато ходих на плаж, а после и при воденето на полови контакти. Важно е самата ти как се чувстваш, по-хигиенично е. Отскоро кола-маска, защото искам по-дълготраен ефект и съм доволна. Между другото козметичката каза, че не са чак толкова твърди космите след толкова дълго време тип бръснене, което означава, че все пак има разлика между бръснене с ножче и махането с крем-депилатоар, при първото космите стават доста по-търди.