Споделена история от Спорт и красота

Искам да отслабна
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години висока съм 1. 75 и съм 65-4 кг. Отдавна се мисля за дебела постоянно това си мися като вида някоя по слаба и ми става гадно искам и аз. Сигорно сега ще си кажете че само искам и не правя нищо по въпроса ;д но сега ще ви кажа всяка сутрин тичам и после правя др упражнения след това закусвам мюсли и преди всяко хранене пия топла чаша вода не вечерям защото съм 2ра смяна и се прибирам към 19:00 не ям буклуци като вафли чипсове марети бейкроус и т. н правя и 200 коремни пресии искам да стана около 55-8 кг дали ще стана според вас? И искам да ви кажа един друг моой проблем когато съм болна или ми е дошло, което не се случва често за боледуването не го спазвам този режим нито за спортуването и да ви попитам дали да си го правя или както преценя благодаря ви много :))

Коментари

1.   Нямаш нужда от сваляне на килограми, а от движение, което ще доведе до стягане - така обиколките ти със сигурност ще намалеят.
Добре си се сетила да тренираш - не се претоварвай много, защото тлъстините се топят само при умерено натоварване, без да чувстваш изтощение, нито сърцето ти да бие до пръсване. Не пропускай нито ден. С изключение на дните, в които си болна, правилно си се сетила.
Тогава сърцето е уязвимо, може да се увреди, освен това инфекцията се разпространява по-лесно.

Най-важно да не гладуваш, защото ще забавиш метаболизма си.
Приемай храни като кисело мляко - забързва метаболизма с 33%!
Зеленият чай - 2 чаши на ден забързва метаболизма до 40%
1-2 яйца на ден така засищат, че без да искаш приемаш 400 калории по-малко.
Само от трите изброени неща за 1 година могат да се свалят 10 кг.

2.   И аз искам да отслабна, но само с искане Не става- ям си и то като луда понякога, затова съм и дебела свеня. Така, че ако искаш да отслабнеш не пиши тук, а излизай, разхождай се и спортувай- наблегни на плодове и зеленчуци месо и мляко Просто разделяй храните, но не се лишавай, а за дебела - не си дебела- просто се ограничавай, Не прави строга диета и глад, за да не ти спре цикъла.