Споделена история от Спорт и красота

Приличам на момче
Омръзна ми да ме оприличават на момче.
Ужасно е... винаги съм спортувала, още от малка и съм доста слаба с по-скоро мъжка фигура(никакви гърди, никаква талия, никакво дупе)
Заради фигурата ми не ми отиват по-женствени дрехи, на токчета изобщо не мога да ходя, пък и не искам така или иначе съм доста висока.
Обличам се нормално с дънки и тенсика, по спортно...
Косата ми е много къса и тъмна.
Грим не нося защото кожата ми е чувствителна и порите ми се запушват, няма какво да увъртам просто не обичам такива женски работи.
Това обаче НЕ означава че си падам по жени.
Всички ме мислят или за лесбийка или за момче.
Днес отново ми се случи някакъв човек ме потупа и ми вика"Момче, момче" и ми подава рекламна листовка.
Обидно е, попадала съм на толкова унизителни ситуации, докато се целувахме с бившия ми в едно кафе и от страни някви жени коментираха "Не ги ли е срам не стига че са гейове пък и го натрапват.
Не съм виновна че така съм се родила не може всички да са женствени.

Коментари

1.   Съвет - погледни си хормоните, може би ти липсват женски хормони, щом не ти се е оформила фигура на жена. Иначе - обличай се женствено, не е нужно да носиш високи обувки, но дрехи за жени, защо не?
Пусни си дълга косата.
Колкото до грима - ами и моята кожа е чувствителна, но си има и грим за чувствителна кожа, който не запушва порите - освен това - гланц за устни? Ами очите? И там ли имаш пори?
Ако не искаш да бъдеш бъркана с момче, хвани и стани момиче. Лошото е, че повечето мъже не биха тръгнали с жена като теб. Има и мъже, които си падат по такива, но те обикновенно имат други предпочитания и не се чуди, ако иначе са би или са обратни.

2.   Направи нещо за себе си. Като например си купи по женствени дрехи, чанти, обувки. Въпреки, че косата ти е къса отиди и си направи някоя по модерна женска прическа и носи повече аксесоари като например чанти, бижута и т. н. Това е начина и колкото да не ти се иска да промениш тези неща ще трябва. Ако ли не няма как да постигнеш желания ефект.

3.   Пусни си по- дълга коса, направи си някаква по- различна прическа, слагай си спирала на миглите, изскуби веждите, гланц на устните, малко бижута и спортно елегантни дрехи, но Дамски, а не уни секс. Без значение кой и как изглежда- важното е да се вижда какво подчертаваш и как се държиш. Приятелката ми е баскетболистка и какво от това- пак е секси. Твоето е оправдание, мислят е за момче, но не полага никакви грижи за себе си. Ако искаш да си Дама, ще си, ако не искаш- няма как. Имам колежка, която до скоро не знаех- мъж ли е, жена ли е? !? !? Държи се като мъж, късо подстригана, маратонките, данки и мъжки тениски и якета, от колата на колата и пред вратата на сградата. Цигара след цигара- ноктите, не е оформила, а сякаш ги е дялкала. Дори скоро разбрах, че е жена и аз същото си мислех за нея и не само аз. Който каквото иска- това показва. Горен коментар ти казва да си видиш и хормоните и това става, но си обърни внимание и на визията- подмени си гардероба, отиди до бижутерията и си вземи бижу, после в козметично студио и си оправи веждите, ако неможеш сама и от там в парфюмерия и си купи елеменарни неща- така и пролетта да ти донесе новата визия, самочувствие и различното отношение на околните към теб.

5.   Мила Авторке,

Не знам на колко години си, но ми се струва че отдаваш твърде голямо впечатление на това кой за каква те бил помислил. Защото изобщо ти дреме какво е помислил някакъв си смотаняк?
Ти си знаеш каква си и защо си и това е важното. Не позволявай на разни кухи индивиди да те сдухват.
Що се отнася до мен - то аз далеч бих предпочел момиче като теб, пред поредната куха лейка с два литра силикон в сутиена, пет кила грим на муцуната и нулево съдържание на черепната кутия.
Ти си си ти - истинска, естествена и поради това - страхотна. Вдигни гордо глава, крачи смело по пътя си и да не ти дреме. Нека си лаят каквото си искат. Те ще останат назад, ти ще вървиш напред.

Поздрави!

П. П. Ако сайтът не беше анонимен, бих те поканил да се запознаем. :)

6.   Благодаря на всички за съветите! Утре съм на пазар за нови дрехи и обувки, ще пиша какво е станало :)

7.   Авторке, чакаме да разказваш за процедури по разкрасяване и покупката на тоалети. Какво си купи днес и мина ли на козметик?

8.   Според мен не трябва да променяш стила си. Щом ти харесва да се обличаш по-спортно, не е нужно да спираш да носиш дрехите, които ти харесват. Един съвет от мен.. Сложи си обикновен молив за очи. Просто пробвай веднъж. Ти сама ще видиш-ще ти хареса :) След това можеш да сложиш и спирала. Нищо няма да ти стане на кожата, но вечер ги трий. Можеш да си пуснеш косата малко по-дълга, но ако не се харесваш така не е нужно да се променяш. Правилния човек ще те хареса такава каквато си :)

9.   Девойко, къде се загуби и какво направи съботата. Успя ли да си купиш тоалет и да се порадваш на промяната си? Със сигурност една такава промяна ще ти донесе радост и самочувствие!

10.   аз съм гей и харесвам момчета, и точно такива момичета като теб са ми правили винаги впечатление. вие винаги приличате на някакви ужасно хубави момчета. и после като се усетя, че не сте момчета и... много ме хваща яд :)