Споделена история от Спорт и красота

Искам да съм слаба!
Здравейте!
Ам.. за първи път пиша в този сайт, и ми стана интересно.
Извинявам се, ако вече има такава тема, но в последно време се вманиачих.
На 13 години съм! Висока съм 1. 70 или 1. 71 тежа 54 килограма! Искам да бъда поне около 50 килограма. Не съм някаква дебелана, едра и нещо от този род.
Ограничавам мазните и изкуствените храни, ям си нормално и правя упражнение, но искам да съм слаба още повече :3
Някакви идеи имате ли? И въобще мислите ли, че е нужно да отслабвам на този етап.
Благодаря ви предварително :*
Анонимка23

Коментари

1.   Ами ти си слаба, но май искаш да бъдеш анорексичка...

2.   висока съм 1, 66 и съм 53 кг и съм слаба? ! не виждам къде ти е проблема ма теб

3.   Супер си! Аз даже съм 168 и съм 60 кила.. Добре си, не се тревожи.

4.   Абе ти добре ли си, прекалено си слаба! Недей да търсиш начин да отслабваш, а търси начин да качиш малко кг и провери случайно да не си анорексичка, защото на мен така ми се вижда!

6.   Благодаря много на всички и не, няма начин как да съм анорексичка ;д благодаря още веднъж на всички, споделили мнението си :)

7.   Ако искаш да станеш още не по-слаба (въпреки, че според мен нямаш нужда) можеш да пробваш тази диета :

1-ви ден - 100 килокалории
2-ри ден - Само вода
3-ти ден - 50 килокалории
4-ти ден - Вода и чайове
5-ти ден - Само вода
6-ти ден - 30 килокалории
7-ми ден - Зелен чай
8-ми ден - каза Само вода
9-ти ден - 20 килокалории
10-ти ден - 100 килокалории
11-ти ден - 50 килокалории
12-ти ден - вода
13-ти ден - черен чай
14-ти ден - 20 килокалории
15-ти ден - вода
16-ти ден - зелен чай
17-ти ден - вода
18-ти ден - 20 килокалории
19-ти ден - вода
20-ти ден - 30 килокалории

Надявам се съм била полезна.

8.   сутрин ,обяд и вечер по една ябълка или банан