Споделена история от Спорт и красота

Силикон
Здравейте!
Искам да попитам дали има закон за възрастово ограничение и дали с позволение на родител може законно да си сложиш силикон в гърдите? ж17

Коментари

1.   Преди навършване на 18 г. не можеш да си сложиш силикон, ако нямаш някакви деформации - например да са отрязани гърдите заради рак. След 18 г. можеш да си правиш каквото искаш - и на задника вече слагат силикон - да не забравиш джуките и най-важното - спонсорът, че без него нищо не става.

2.   Не ви разбирам хора, наистина. Искате да изглеждате естествено и красиво, а сте изкуствени като ИГРАЧКИ!!

3.   Глупости Номер 1, можеш да си сложиш с позволението на двмата родители.

5.   Не мога да ви разбера защо веднага се заяждате? Родителите ми са съгласни, мога да си го позволя и съм плоска като дъска! Защо пък не! И отделно като толкова харесвате естественото да ви попитам защо не си хванете по една необезкосмена жена с мустаци и да ви мирише на чесън и пот. :)

6.   Да, номер 3 е права. Докато навършиш 18 години, подобни интервенции се извършват единствено с позволението на родителите ти.

7.   Дори и да е позволено, никой уважаващ себе си хирург не би сложил силикон на 17 годишно момиче.

8.   Авторке, насочила ли си се към някой лекар?

9.   Докога ще робувате на мъжките изкуствени представи за красота? И ще рискувате здравето и живота си, за да се харесвате на мъжете? Не си заслужава. Днес ти ще си сложиш силикон и ще станеш привлекателна за голям брой мъже. Запитай се обаче щом ги интересува външният ти вид, към какво се стремят. И след като те имат, ще преминат към следващата силиконова бомба. Вие сте преди всичко хора и трябва да бъдете приети и оценени като такива, не като сексуални символи.

10.   Все още не съм решила към кой хирург да се обърна. Ако има някои с опит нека да сподели, моля.

11.   Номер 9, защо си мислиш, че жените го правят, за да се харесат на мъжете? Да, голяма част от тях наистина искат да привличат повече мъжки погледи, НО повярвай ми има жени, които го правят, за да се чувстват добре в кожата си. Едва ли авторката на темата ще си сложи силиконови импланти, с които да прилича на порно звезда. Не виждам нищо лошо в тези процедури, ако са в границите на нормалното, изглеждат естетически добре и спомагат за доброто самочувствие.

12.   Аз си сложих силикон на 18. Имах сериозен проблем за жалост...
Сега съм вече добре.
На 1-во място гледай здравето си и да се чувстваш добре сама със субе си. Не съм против.. ако искаш да го направиш заради себе си! Внимавай с лекаря! Аз избрах доц. Др Емил Георгиев и съм мн доволна за сега. Отиди на 2 и повече места на преглед. Мисли момиче :)

13.   Не съм против силикона. Един път се живее. Човек трябва да се чувства добре и съмоуверен.

14.   Абе хора, момичето пита може ли да си сложи силикон преди 18 или не. Никой не ви иска мнението, животът си е неин, както и тялото, такa че може да прави каквото си поиска. Какво се обяснявате и се правите на големите моралисти? ! Нека си говорим истината - всеки обича да общува с някой красив и привлекателен човек - било то в работата или в ежедневието. Ако видите някой не толкова привлекателен непознат ще го подминете, но ако видите някоя секси мадама веднага ще се чудите как да я заговорите или просто ще се загледате ( мъжете :д) или пък ще и завидите за вниманието ( жените :д). Колкото до теб, авторке, можеш, но с разрешение от родителите. Аз те съветвам да изчакаш още 1 година, но както казах - можеш да правиш каквото поискаш с тялото и живота си - все пак са твои, и също така недей да слушаш другите и тяхното мнение. Важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре в тялото си.
Keep calm and be happy.
Ж, също на 17. :D :3