Споделена история от Спорт и красота

Орезалих си веждите!!!
Момиче съм на 16 години и не съм си оправяла веждите до този момент. Ако трябва да бъда точна тях не съм ги пипала а само по средата над носа. Започнах да махам някои косъмчета, но направих грешка. Едната е по - дълга по близо до носа, а другата по - далече. Изглежда много смешно. Не мога и другата да я направя по - къса, защото ще има прекалено много място между тях. Мислих си да изчакам да израсне и да ида на козметичка, но косъмчетата, които съм махнала растат в обратната посока. Как да ги оправя? Ако отида при козметичка ще ми ги направи равни и както казах ще има много място помежду им. Знам че беше тъпо сама да си ги оправям, но стореното сторено. Какво да правя? Да ги махна и да оставя голямо място или да изчакам да израстат на криво и да ида да ми ги оправи козметичка?

Отчаяната :(((

Коментари

1.   коригирай ги с молив за вежди, докато ти израснат, след това отиди на козметик. Има много клипчета в интернет, как да оформиш веждите си с молив.

2.   И аз я направих тая простотия веднъж. Почти никой не забеляза. Една приятелка само каза "Абе, нещо различна ми изглеждаш, ама не мога да разбера защо" :Д. Оставих едната да порасне отново... някъде към месец й отне. Мисля, че ако отидеш на козметичка, тя ще знае как да поправи положението. Не вярвам да скъси и другата, тъй като тя има достатъчно усет, за да знае, че по този начин ще изглежда още по-нелепо. Мисля че ще скъси другата много много леко и ще е една идея по-добре. Не пречи да отидеш и да попиташ поне какво може да се направи в случая.

3.   Ти не си ли чувала за молив за вежди?!
1 вариант: Купуваш си сега един такъв и оправяш късата вежда.
2 вариант: Отиваш сега на козметичка, тя ти ги изравнява, пък ти с молива си ги оправяй после както искаш (имам предвид с него може да намалиш разстоянието).
И другия път, отивай при козметичка ;)

Кейт

4.   заминавай при козметичката

5.   Фотошоп!

6.   Козметичка - ше види какво си направила. Не й давай да ти скъси и другата - в крайна сметка ще порасне. Но нека ти оформи назад веждите - така дори и да има разлика в тях към носа, ще изглеждат по-добре.
Ана

7.   Благодаря на всички ви за съветите. Отидох на козметичка, но тя само ми скъси и другата и изглеждам АБСУРДНО! А молива за вежди е вреден, няма да го ползвам.

АВТОРКАТА

8.   молива за вежди не е вреден -.-

9.   Друг път да не си ги закачаш.

10.   Изчакай да ти порастнат и отиди на козметичка. Аз за 2 години така и не се научих да ги скопосвам и до днеска все ги оплесквам. Преди 2 седмици се отказах! Оставих ги да израстат и утре съм на козметик да ги оправи. Поздрави
Ж. 16г. :)