Споделена история от Спорт и красота

Вежди
Здравейте. Мисля да се боядисвам в кафяво (косата ми е черна). Въпроса ми е как да се оправя с веждите, искам и тях да ги направя кафяви, ако имате някаква идея пишете моля ви. Защото мисля, че ще стои грозничко кафява коса с черни вежди. Само да кажа ако ще е от полза, че искам да си направя косата нещо като шоколадов цвят, а не нещо светло кафяво. Също да кажа, че кафявия молив за вежди не ми върши работа. Моля някой ако знае нещо или има някаква идея да пише. Благодаря предварително. Моля историята ми да се добави, тъй като се нуждая от съвети.

Коментари

1.   Не е нужно да ги правиш и тях " шоколадови", стига да са тънки!

2.   Аз предполагам, че няма да стои грозно, ако веждите ти са малко по-тъмни. Щом не искаш светло кафява коса не виждам какъв е проблема. :) Виждала съм много момичета така. Първо си направи косата и виж как стои, ако не ти хареса мисля, че имаше бои. Може да идеш при някой козметик и да попиташ. :)

3.   боядисай и тях, даже направо със същата боя-така цветът ще е еднакъв

4.   Еми аз така правя - като се боядисам остава боя по ръкавиците. И пет минути преди да вляза да се къпя, с една клечка за уши обирам от ръкавиците и си намазвам веждите. Но внимателно, че да не си боядисаш кожата наоколо, че ще станеш смешна. В случай, че се изцапаш все пак, боята от кожата се чисти лесно с памуче натопено в пепел от цигари. Не е задължително да пушиш - може да оставиш една цигара да изгори и да ползваш пепелта.

5.   Еми виж сега, гледала съм много професионални фризьори, които боядисват освен косата, ами и задължително веждите със същата боя за коса( то за веждите не им трябва кой знае колко боя), защото наистина в някои случаи става грозно. Направи го и ти, нищо няма да ти стане.

6.   Веждите ти трябва да са с един тон по-тъмни от косата!!! :)

7.   Всъщност аз съм с кафява коса и черни вежди по рождение и нямам проблем с това. Наскоро си боядисах косата с черна къна, понеже исках да пробвам, но осъзнах, че повече се харесвам с кафява коса. :)) Иначе по аптеките имаше нещо за изсветляване на веждите, май се наричаше перхидрол. Трябва да попиташ.

8.   Номер 7 ходи се прегледай, как ще даваш съвет, без дори да знаеш... ПЕРХИДРОЛА, е много силен и не е за вежди! Плюс това Не се продава в аптеките!!!! ;
И се научете, че няма КАФЯВИ коси! Имат си наименования!