Споделена история от Спорт и красота

Коремни плочки за момиче!
Здравейте! Аз съм момиче на 17. Слаба съм, дори малко под нормата, но това е ген ( не гладувам, храня се редовно) Въпреки слабата ми фигура, реших че имам нужда да се стегна. Правя упражнения за крака и дупе. Но искам да си стегна корема и да си оформя плочки. Въпроса ми е става ли с правене на коремни преси? Може и с други упражнения. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Момиче с плочки е грозно, или ще те мислят за лесбийка или за някаква пак мъжкарана. Никое момче не би си легнало с такава, все едно е с друго момче.

3.   Грозна гледка....

Ж16

4.   1 и 3 са прави

мъж

5.   Аз като спортен тип ти казвам, че ако не са мн големи плочките, на мен ми харесва. Можеш да видиш във фейсбук една страница - Yeah she squats. Там има доста такива снимки. Няма по-хубаво от това да си спортуваш и да правиш тяло. Правиш го за себе си, а не за другите, така че прави каквото на ТЕБ ти харесва.
Pr0cK

6.   Аз имам въпрос относно темата. Ако си направя плочки, бюста ми ще стане ли по-малък?

7.   6

Да, ако направиш плочки, те ще опънат кожата, която ще сплеска гърдите

9.   Омг хора няма нищо лошо в това едно момиче да има плочки...
Относно въпроса:
САМО с коремни не се правят плочки. Ефекта се постига с диета с ниско съдържание на мазнини, която ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да включва храни с протеини, витамини и фибри. Храни като ябълки, овес, ядки, сирене. Също от много голямо значение е млякото и БЕЛТЪЦИ от яйца, защото жълтъкът съдържа 8 г мазнини, а белтъка 8 г протеини. Протеини на прах също много помагат. Независимо колко си слаба последното място, от което се топят мазнини е корема и дори слаби хора имат мазнини там. Но разбирасе трябва и тренировка...
Тренировката трябва да включва кардио(упражнения вдигащи пулса или тичане;така се топят мазнините)и различни упражнение свързани с коремния мускул.
Запомни, че плочки се постигат само ако топиш мазнини, защото тези мазнини покриват мускула!!!!

10.   Намери си приятел , мани тея плочки ;)

A.S5

12.   Аз, като един фитнес - маниак ти казвам, че стегнатите момичета са невероятни, а тези с плочки са още по-невероятни! Слабите момичета, които са отпуснати, някак си не ми харесват. Ако искаш плочки започни сериозно да ходиш на фитнес и отдели голямо внимание на хранителния си режим! И във фитнеса тренирай всички мускулни групи, не само крака! Плочките са яки и при мъже, и при жени! Хората занимаващи се със фитнес го оценяват, дебелаците говорят като 1, 3, 4...

13.   Авторката
Благодаря на №5, 9 и 12. Всеки с вкуса си, на мен ми харесват плочките. Нямам намерение да си оформям плочки, като при мъжете. http://dailyweighin.com/wp-content/uploads/2013/03/dailyweighin-athletic-woman-with-sixpack-650x400.jpg
Грозна гледка е по-скоро висящ корем, със стърчащи отвсякъде сланини! ;)

14.   Хей аз съм момиче и съм на 14 години. Тренирам всяка вечер по един час и половина до два часа имам плочки на които много се радвам :) Наистина и аз харесвам момичетата с плочки, но не прекалени и с мн голями мускули.. все пак от една старана трябва момичетата да имат и своята нежност.. и според мен повечето момчета предпочитат момичета с леко - нормално заформени коремни мускули от колкото с отпуснат корем.. И да момчетата трябва да имат РЕСПЕКТ към момичетата които тренират като истинки мъже!!! Е искренно ти пожелавам да постигнеш това което искаш :) УСПЕХ

15.   Дам. Умерените плочки на жена са супер. Но само един истински мъж (оформен той самият) би оценил това. Аз лично се стремя на тези 1. 80 височина да направя колкото се може по-голямо и здраво оформено тяло, та накрая да сбарам и едно фитнес момиче и всичко заспива; )

16.   Според мен плочки, които да си личат леко, но пък и да си личи, че тренираш, са добре. Аз съм момиче, което тренира усилено, макар и не всеки ден, и също искам да задържа хубава фигура! А пък, ако питаш момчетата, всеки би ти казал различно! Важно е ти да се чувстваш добре в тялото си!
Относно въпроса ти- виж видеота с упражнения за стегнат корем, там има и различни типове коремни преси, упражнения повече с крака и др.! Успех!

17.   Аз лично ще ти кажа, че е страхотно, че искаш да се стегнеш. Не слушай всички, които казват, че плочки на момиче са грозно нещо.. Пфф.. Искате да ми кажете, че моделите на Victoria's Secrets имат лошо тяло, ли? Аз съм момиче и работя върху тялото си и едвам-едвам плочките ми си личат и се чувствам страхотно.
А що се отнася до упражненията- коремните помагат доста, обаче става въпрос за около 200-300 обикновени на ден, аз лично правя по 250 от онзи вид, при който си качваш някъде краката и по този начин напрягаш повече тялото.

18.   Аз лично не се стремя за пистигането на плочки но се постигат с коремни преси и други видове упражнения които напрягат мускулите на корема :)) успех

19.   Плочки без правилно хранене няма

20.   Виж в you tube един канал passion for profession много е полезен . Аз тренирам вкъщи и всички упражнения ги гледам от там. Успех!

21.   Не, аз нямам думи за коментара за Н. 1! Щом момиче има плочки това автоматично я прави лесбийка, абе ти изобщо чуваш ли се що за простотии бълваш?

Сега по темата - аз съм момиче и имам леки плочки и оформен релеф, които разбира се не е като на някоя култориска, а доста приятен, женствен. По принцип всеки ден, без неделя, правя по 200 коремни - свити колена, ръцете зад тила и повдигане на не повече от 2ве педи напред. Разбира се трябва и някаква диета, чрез която да изгаряш мазнини, но ти каза, че си с тегло под нормата, така че едва ли би ти се наложило да се подлагаш чак на диети. Повече плодове и зеленчуци и МНОГО вода - тя пречиства организма от токсините.

Приятно оформяне! (:

22.   Нямам думи за номер 1.
Щях да ги кажа същото като номер 21
Аз също съм момиче и тренирам Фитнес и Бокс и е супер имам си релеф оформени плочки но не прекалени на някой им харесва на други не. Това си е твоето тяло прави каквото си искаш с него.
Успех :)

23.   Здравей, аз съм момиче на 13 и също съм слаба тремирам доста и съвсев леко ми се показват 2 плочки, все пак от 1 година тренирам волейбол и от скоро кик бокс. Изобщо не слушай какво ти говорят, че било грозно. Леко оформени е супер, радвам се, че поне малко ми личат. Прави по 200 коремни на ден, не повече. На фитнес xoди редовно, но НИКОГА не претоварвай мускулите. Ако не ти се чпави диета си вземи xpaнителна добавка, но не е за предпочитане. Пожелавам ти късмет ;)

24.   :)
Усилени тренировки! На мен лично не ми харесва момичета с много плочки и то да се личат.. но има и такива момичета :/

26.   Номер 1 и номер 3 изобщо не са прави. На една жена биха й отивали леки плочки, не като на мъж. И не е грозно. На 14 години съм и от шести клас имам плочки, които малко по малко оформям. Правя всеки ден по 50, че и повече коремни преси и съм доволна. Това е най-лесното упражнение за плочки. Изисква постоянство, както другите упражнения. Може и лицеви опори, пак стягат корема.

27.   squats!
front squats, back squat, overhead squats....
това е магическото упражнение което ти променя цялото тяло.
Обаче има нещо много по-важно - храната! ;)
Аз мисля, че плочки на момиче е супер! Успех

28.   Мила, влез в уеб канала на Румяна Илиева. Мисля че има един клип специално с такива упражнения - коремни. Казва се плочки на корема без преси. Или нещо от сорта. Пък и не е грозно да имаш плочки. Не ги слушай. Чувствай се добре в тялото. Има много хубави упражнения. Аз също имам плочки, но не толкова развити, затова тренирам на ги развия. Успех от мен!

=]

29.   Виж, aз също съм момиче и тренирaм зa плочки нa коремa. Според мен е нaпълно нормaлно. Относно момчетaтa-не се притеснявaй! Aз понеже много тренирaм и имaм мaлко мусколи/a aз съм момиче/момчетaтa много ме хaресвaт. И още нещо-след кaто рaзгледaх другите коментaри мисля, че тези, които го мислят зa ненормaлно и неприемливо сa някaкви слaбaци, дето ги мързи дa си нaддигнaт мързеливите зaдници от компютърa и дa се рaзмърдaт. Тaкa че, не се притеснявaй-имa много момичетa с плочки и товa, че някои хорa не хaресвaт тялото си не ознaчaвa, че трябвa дa го рaздухвaт из цялaтa мрежa :)
С.

30.   И калво от това че някое момиче има плочки и аз имам защото тренирам волейбол и тренерът ни кара да правим коремни а и аз преди да се запиша пак си ги правих лично моето гадже има плочки и харесва момичета които си поддържат формата но всеки си има предпочитания и избор :)

31.   Аз съм момиче на 12г. и от 1месец, някъде се опитвам да направя плочки. Вече ми се образуваха леко, а имам 2см. сланина и не спазвам никаква диета. Според мен най-прости са коремните преси прави ги тях, но с гиричка на врата, така става по трудно, но много помага и също трябва да спреш сладките неща(ако ядеш такива).

32.   Супер, само така. И аз искам големи плочки на 12г съм, но не става само с коремни преси, гледай упражненията на Mike-sixpack workout. И никакви junk храни.

33.   Според мен е хубаво да се тренира и да имаш добре оформено тяло да плочките не са много добре за момичета но ако не са много големи.Ако искате да имате плочки вие си решавате няма да слушате другите вие си решавате имате собствено мнение. А и щом ви харесва тренирайте! А и вие няма да ходите да ги показвате на всички то е за вас.Аз съм на 15 и съм момиче слаба съм и искам да имам плочки . Според мен плочките не са грозни , а дори според мен е хубаво да имаш имаш стегнат корем.Ако искате да имате плочки тренирайте не дейте да слушате другите то си е за вас !!!

34.   Всеки ден час на кростренажора, понеделник, сряда и петък - коремни и лицеви. Тегло леко под нормата, но при този режим и стабилно веган хранене се чувствам страхотно. Жалко, че все прекъсвам поради липса на време и почвам пак отначало :D И все пак коремът ми е леко релефен и след по-дълга липса на тренировки.

35.   Здарвей като момиче аз спортувам 3 години и сам с повече плочки горе долу от момечтата тях ги заеби ти си тренирай прави колкото си плочки искаш важното на тебе да ти харесва а на други като не им харесва значи че те са курви така момиче което спортува винаги е красива не ги слушай онея че било грозно важното е на тебе да ти хареса!
Извинявам се за грешките

36.   Аз също искам плочки и всяко вечер правя по 30 коремни преси и има ефект опитай ако искаш :)

40.   1, 3, 4 я се стегнете сигурно сте някви дебелани дет има голям корем. Знаете ли колко е хубаво момиче с плочки много е приятно, ако гледа и футбол перфектното момиче. Коремните преак ще помогнат също ходи на фитнес и на танци, ако имаш желание и там може да направиш, ако ги смесиш и трите ще ти се оформят хубави плочки като за момиче за 1-2месеца. Успех!

41.   Само с коремни преси и лицеви опори ли могат да се постигнат плочки ? Колко на ден ? И каква диета трябва да се спазва ?

42.   https://m.youtube.com/watch?v=DdwjgJUrHuU

Лично аз, тренирам по този клип и наистина има ефект. И най- важното е да ги правиш по възможност сутрин.
Успех : )
Т13

43.   Зависи колко развити плочки. Някои са наистина вече прекалили и е много грозно, но в рамките на нормалнто е яко. Jen Selter е моят гол, Lisa Morales и още други, вижте ги да видите за какво става въпрос, тези жени ми харесват супер много с телата си. Но онези фитнес-манячки и на мен изобщо не ми харесват, губят женственото в себе си и се увличат твърде много в тоя фитнес и тези тела.

44.   Абе вие тъпаци нормални ли сте... момиче с плочки било грозно. Тъпчете се с гадни макдоналдси и чипсове и като видите такава тема не давайте акъл, които нямате....

48.   Да тренираш е много хубаво аз сам момиче на 15 и тренирам постуяно и се получава добре всичко продължавай ;)

50.   Прекрасно е, че тренираш и се грижиш за тялото си! С коремни преси не се правят видими плочки!!! С тях стягаш мускулатурата, но за да бъдат видими плочките, трябва да изчистиш някакъв процент мазнини, които са като покривка в/у мускулатурата на корема. Съчетай хранителен режим (не диета), здравословно хранене с тренировки и съм сигурна, че ефектът ще е видим! Успех!

Ж. М.

51.   Аз също съм момиче на 14 и имам леко оформени плочки. Тренирам всеки ден и имам нужда от още малко оформяне. Номер 1 въобще не е прав. Повечето момчета харесват оформени момичета. Лично аз започнах да тренирам заради приятеля ми, защото ходех с него на фитнес и започна да ми харесва.
Но имам един въпрос... Аз попринцип съм слаба и обичам да си хапвам сладки :D, но откакто тренирам ги намалих. Трябва ли да ги спра напълно??

52.   Е не че нещо ама момиче с плочки не е грозно. Аз в момента тренирам точно за плочки и мисля че е мн по добре с плочки от колкото със изпъкнал корем

53.   Ако момиче иска плочки да си прави на тези които не им харесва да си гледат работата.

54.   Аз като мъж харесвам слабите жени, но чак пък с плочки (малко ми е отблъскващо), но това е изцяло твое решение! Прави това което, ти искаш, което ти харесва и не се влияй от чуждите мнения!

55.   За начинаещите кои упражнения стават?