Споделена история от Спорт и красота

90 дневна диета
Здравейте.

Започнах да спазвам 90 дневната диета, спазвам я вече 2-ри месец. Първия месец свалих 2 кг., после ги качих пак. Започнах да ходя на фитнес и пак си свалих двата килограма. Втория месец не съм свалила нищо. Правя упражнения вкъщи, скачам и т. н. Искам да сваля 10 килограма.. Висока съм 156 и тежа 55кг, много е. ИСкам да ви попитам знаете ли по - бърз начин за сваляне на килограми, защото с тази диета започвам да си мисля, че няма да сваля толкова колкото искам..

Коментари

1.   По-бърз не е равно на по-ефективен. Точно обратното. Мога да ти кажа как да свалиш 10 кг за 2 седмици, но след това ще върнеш 15 за една, а някои органи могат да откажат.

2.   да пий поне 2литра и половина вода тя е много важна аз съм помогнала на една приятелка да свали около 7 килограма и не ги качи повече

3.   Здравей!
Тази диета е много ефикасна. Познавам много и то по-възрастни дами, които са отлабнали забележимо и за постоянно чрез нея. Честно казано малко съм учудена, че ти си свалила само 2 кг. Според мен предприеми едно пречистване с кленов сироп за да се освободиш от токсините и след това започни отново 90-дневния режим, но не за да отслабваш (това и без друго ще стане при пречистването), а за да поддържаш ефекта и съответно тази диета е прекрасен начин да започнеш балансиран начин на хранене.
Ж21

4.   Обръщам се към авторката и особено към 3-ти номер-и двете бъркате жестоко по отношение на 90 дневната диета!!!Как мислите някаква мома която е 55 кг според вас колко трябва да стане?!?Другото с което сте абсолютно невежи и двете в това отношение-при 90 дневната диета колкото повече тежиш,толкова по-бързо сваляш-напримерно 100 килограмова жена за месец ще свали много повече от една 55 килограмова.Ти авторкепри 55 кила независимо ръста очакваш за месец да свалиш 10 ли?!?Нещо не си на себе си мисля.И отделно-щом ги връщаш килата значи не правиш нещо както трябва,азщото аз съм минала през тази диета,свалила съм 50 килограма и не съм върнала нито един 2 години след нея

5.   Опитай вегетарианска или по-добре веган диета :)

6.   Яж 2 пъти на ден. Не яж след 18. Не яж никакви чипове солети банички пици дънери сещаш се. Не яж абсолютно никакво сладко. Аз отслабнах така преди 2 години. И си останах на 39. Но аз съм ниска 150.

7.   Моля те не слушай номер 6. Заради ядене по 1 или 2 пъти на ден пих хапчета за язва на дванадесетопръстника.. Правилно е да ядеш по 4 пъти на ден, като между тях може да си хапваш плодове. Ходи на фитнес, като наблягаш на кардио-тренировките. Ако НАМАЛИШ сладкото на веднъж в седмицата, не виждам начин да не отслабнеш. Но няма да си немощно слаба, а ще си пълна с енергия.
Потърси калкулатора за калории в Здравословно.ком. Много е полезен и ти пресмята средно колко калории съдържа едно ядене (което е примерно 150-200 гр.) и до колко са ти нужни на теб.

8.   Мини на ВВД и мини на калориен дефицид 200-400 калории, защото ако гладуваш 1. не е здравословно 2. тялото е загубило мазнини стресиращо бързо и ще иска да ги възобнови максимално бързо затова пак ще ги качиш йо-йо ефект и тн. препоръчвам ти сайта BB-team....