Споделена история от Спорт и красота

Малки гърди
Здравейте, не знам как да започна защото за първи път пиша във форум, за това започвам директно към проблема ми. А именно малките ми гърди. Аз съм момиче на 24 год., а гърдите ми са като на 12 - 13 годишна и това разбира се ме смущава, не се чувствам пълноценна и се срамувам от тях. Изчетох доста форуми по темата, но ми се иска и мнение от вас ( момичета с моя проблем, който са намерили естествен начин за уголемяване и имат положителен резултат, разбира се не искам да съм като млекодайна крава, говорим за нещо в рамките на нормалното) Благодаря Ви и съжалявам ако повтарям темата

Коментари

1.   Големината на гърдите зависи основно от гена и от теглото. Ако си с под нормено тегло, напълней малко и гърдите ти ще станат по-големи.
Ако си с нормално тегло и пак са ти малки гърдите, единственото решение е силиконът.
Иначе на 13-14 г. едно момиче може да има по-големи гърди от теб, всичко е ген. Аз на 15 г. вече имах чашка В, на 18-25 чашка С, а след това заради някакви хормонални промени може би имам чашка D без да ми се е променяло иначе кой-знае с колко теглото. При сестра ми беше същото, майка ми има също хубави и стегнати гърди като с възрастта и ражданията стават на чашка С, а в същото време имам приятелки на моята възраст с чашка А и по-малко.
За мен всички гърди, които са поне чашка А са нормални гърди. Много мъже харесват такива гърди, защото напомнят на младост и невинност, стегнати са освен това, но при гърди под чашка А не е зле да се подпомогне природата.
Аз нямам такъв проблем, но ако гърдите ми увиснат след раждания да кажем, не бих се почудила да ги повдигна с пластична операция.
Не бих си сложила силикон, ако имах чашка А и хубава форма. Ако бях буквално плоска кат дъска, бих си сложила чашка В-С, но не повече.
Гърдите ти иначе няма как да порастнат повече.

3.   Не се притеснявай, аз съм на 18 и нямам никакви гърди, затова и нося бюстиета. Мисля да изпробвам един продукт - Даколен, повечето са много доволни от него, да видим дали ще има някакъв ефект при мен!

4.   3 варианта:

1. купуваш си цици
2. оставаш си така и се вайкаш. В допълнение можеш да си слагаш чорапи в сутиените
3. приемаш се, каквато си и въобще не те еня кой номер си

Друг вариант нема. Дерзай...

5.   Гърди могат да се уголемят по един единствен начин - хирургическа намеса. Всякакви други козметични продукти, начини и подобни са абсолютна измама.
Малкият бюст изобщо не трябва да те кара да се чувстваш непълноценна или да се срамуваш. Изобщо не обръщай внимание на това. За мъжете също размерът на женските гърди не е особено важен, нищо че се е създало друго впечатление у жените. Казвам ти го като 22-годишен мъж. Никой мъж няма да те хареса само заради големи гърди и обратно - никой няма да те отхвърли само заради малки гърди.

6.   Сложи си силикон, но го направи заради теб а не заради мъжете.
Като мъж ти казвам, че винаги ме възбужда жена с хубави гърди.

7.   Големината на женските гърди, сама по себе си, няма абсолютно никакво значение!
М 30

8.   Като жена с хубави гърди подкрепям номер 6, защото мъжете са луди по гърди, но пък хубави могат и да бъдат гърди с чашка В.
Ако си съвсем плоска като дъска, инвестирай... дори силиконовите гърди са по-добри от никакви гърди

9.   Аз пък като мъж без никакви гърди подкрепям номер 5.
Хората правят връзки, обикват се и заживяват заедно заради това, че си пасват като характери и същности, че имат какво да научат един от друг, да се радват и подкрепят взаимно, а не кой какви стърчилки има.
Малко след започване на връзката дори външният вид като цяло губи всякакво значение, камо ли накакви си размери, диаметри и грамажи...

Напротив - радвай се, че имаш малки гърди. Те могат да ти служат като много добър филтър, с помощта на който още преди старта ще елиминираш всякакви елементарните ДЕЧКОВЦИ, които лапат само по "бомби", манекенки или чалга-стайл гърли. За никой сериозен мъж ("сериозен" в най-добрия смисъл, иначе то може и да си е много "луд" и весел, даже) няма да имат значение подробности подобни размери и т. н.

Да не говорим, че като вземеш да кърмиш, гърдите ти ще дръпнат силно напред :)

Обожавам интелигентни, свестни, положителни и одухотворени жени, независимо с какви гърди!

10.   Аз пък като мъж без никакви гърди подкрепям номер 5.
Хората правят връзки, обикват се и заживяват заедно заради това, че си пасват като характери и същности, че имат какво да научат един от друг, да се радват и подкрепят взаимно, а не кой какви стърчилки има.
Малко след започване на връзката дори външният вид като цяло губи всякакво значение, камо ли накакви си размери, диаметри и грамажи...

Напротив - радвай се, че имаш малки гърди. Те могат да ти служат като много добър филтър, с помощта на който още преди старта ще елиминираш всякакви елементарните ДЕЧКОВЦИ, които лапат само по "бомби", манекенки или чалга-стайл гърли. За никой сериозен мъж ("сериозен" в най-добрия смисъл, иначе то може и да си е много "луд" и весел, даже) няма да имат значение подробности подобни размери и т. н.

Да не говорим, че като вземеш да кърмиш, гърдите ти ще дръпнат силно напред :)

Обожавам интелигентни, свестни, положителни и одухотворени жени, независимо с какви гърди!

11.   Преди време и aз тaкa се комплексирaх. Един ден реших дa пробвaм нa принципa" превърни дефектaбв ефект".
Облякос си свободно блузaс v - обрaзно деколте без сутиен, подплънки и всичките тези изключително неудобни, зaдушaвaщи сaлтaнaти.
Понеже умирaх от срaм си сложиш спортнa шaпкa и огроомни слънчеви очилa и нaвън.
Първите 10 мин, подскaчaх кaто ущипaнa, готовa нa бегом дa се върнa в къщи и дa се " опaковaм" с гърди.
Но кaто се поуспокоих мaлко, зaпочнaх дa обръщaм внимaние нa погледите.
Зърнaтa ми бяхa нaстръхнaли м/ у другото.
Зяпaхa ме всякaкъв тип мъже и момчетa( хлaпетa), но.... с удоволствие, дори с открито желaние.
Един веселяк дори подвикнa: еййй, точно зa моятa устa;))))
Престрaших се и отидох до рaботa, един колегa след точно 2 секунди оглед ми се изцепи- тия кокони повече нямa дa ги криеш;)))
Опитaй! Ще видиш кaк ще ти порaстнaт.... сaмочувствие и усмивкa;)

12.   " За мъжете също размерът на женските гърди не е особено важен, нищо че се е създало друго впечатление у жените. Казвам ти го като 22-годишен мъж. Никой мъж няма да те хареса само заради големи гърди и обратно - никой няма да те отхвърли само заради малки гърди. "
За последното... лъжа е.

13.   Има много варианти. Аз бих ти препоръчал най-безполезнения и евтин - свикни с размера на бюста си! Гърдите ти не те правят по-малко жена. При бременност те ще придобият по-голям размер поради промяната в съдържанието им. Тяхната основна функция е именно тази - да хранят бебетата и така да помагат за преживяването на малките хора. Останалото са капризи на хора, които вярват на всяка глупост в американските филми. По-големите гърди не правят нещата по-добри - нито получаваш повече мозък, нито правиш по-хубав секс, нито имат друг благотворен ефект върху теб и качествата ти. Моят най-добър съвет към теб е: игнорирай заливащата те почти отвсякъде помия по адрес на размера ти, която цели да те тормози или да те накара да платиш на някого, който да ти покаже, че си красива! Защото това правят пластичните хирурзи - използват неувереността на жените, за да им внушат, че те са ги направили красиви, а всъщност въпросните и преди това са били такива. Всички знаем, че там не ходят основно хора с изгаряния, а предимно такива, които нямат реален дефект, но са си внушили или са им внушили, че имат. Рано или късно ще намериш някой, който ще те цени такава, каквато си (или си го намерила - не видях да пишеш за това). Щом игнорираш тези неща, животът ти ще стане по-хубав, а пък обкръжението ти ще свикне с това (ако вече не е свикнало) и дори няма да обели дума по въпроса. Важно е да бъдеш доволна от себе си, защото всяка неувереност рефлектира в останалите и в един момент те започват да ти говорят именно това, което си мислиш. Хората несъзнателно усещат настроенията ти и мнението ти за самата теб, а с течения на времето възприемат второто като собственото им мнение. Ето толкова сме умни - до голяма степен друг взема решение какво да мислим за него, но повечето от нас се смятат за голяма работа, докато ти се самобичуваш за нищо. Тъжно, нали?

14.   Гърдите ти няма как да се увеличат без силикон. От друга страна, твоите гърди малки ли са (чашка В) или нямаш абсолютно никакви както аз? Защото ако имаш и за чашка В, се радвай на това което имаш и не си търси излишни недостатъци. Каквото и да си говорим, гърдите имат значение. Не е хубаво да са прекалено големи, но не и да ги няма. Казвам го от личен опит, защото всички момчета с които съм била не са се зарадвали на това, че съм плоска. Е да комплексирам се като теб и четях по разни форуми. За жалост няма какво да направиш...
Момиче, 19г

15.   Хаха, 'не искам да съм като млекодайна крава' боже, боже... 'Начи, единствения вариант в твоя случай е да си сложиш силикон. С хапчета няма да стане, и с всякакви такива уголемяващи бюста химии, които по-скоро биха ти навредили. Не си прави експерименти с всичко, което чуеш на пазара, щото не знаеш как ще ти се отрази на организма.

16.   Какво значи "гърдите ми са като на 12 - 13 годишна"? Аз съм на 13 и съм с размер 85C. Как да го разбираме? И щом не искаш да си така както го нарече "млекодайна крава", защо искаш големи гърди, и то по-точно защо искаш мнения за това в анонимен сайт, а не от пластичен хирург?

18.   Здравейте! Аз съм на 13 навършени и имам ужасно малки гърди и се притеснявам ужасно много. Не са съвсем малки но изглеждат по-големи с подплъвки. Искам да ми пораснат още малко, но не става. Всеки ми казва те ще пораснат с времето но май няма ;( Моля ви дайте ми съвет. Какво мога да направя? Какво да ям? Имам нужда от помощта ви :*

19.   Хора ще осъзнаете ли, че ако имате големи гърди нищо няма да постигнете само някви идиоти ще ви зяпат. Това не е. Важно освен ако не искате да сте с извинение **рви. :)

20.   Здравейте момичета, някъде бях чувала, че ядките увеличават гърдите. Не знам вярно ли е, защото съм на 13 и не ми дреме колко големи цици имам, но някоя от вас може да изпробва този метод и след време да напише дали е подействал. Дано съм помогнала.

21.   Здравейте! Имах същия проблем и съм изчела всичко в мрежата. Единия вариант е да се приемеш такава каквато си ти, втория е хирургическа намеса. Аз избрах втория. Кой каквото иска това да говори, че изглеждаш като к**ва и т. н. Женена съм, мъжът ми ме е приел такава каквато съм, но комплекса си остана. Забременях даже и не помръднаха... След този подарък съм като нов човек, не е до това дали ме заглеждат мъжете, а за самата мен. Всичко направено с мярка е приемливо, при мен дори не се забелязва, че имам операция. Много съм доволна от резултата. Нито масла, нито масажи, нито ядки ми помогнаха.. това е природа и няма как да го променим освен операция, лошото е, че цените са доста високи и трудно биха се заделили. Така, че успех мила моя. Ако можеш да го приемеш, няма по хубаво от това, аз не успях да се преборя с комплекса си.

22.   Имам същият проблем в продължение на години наред. При мен изобщо дори и малки няма, просто зърна, пъпка на ребро. Искам да кажа на авторката и на всички други с нашият проблем-с нищо освен с операция, импланти не можеш с нищо друго да ги увеличиш. Всичко друго е измислица и заблуждение. Единственият начин е операция, и поставяне на импланти. Само човек в нашето положение може да ни разбере как се чувстваме. Коментар номер 21, споделя че е имала този проблем и си е направила операция. Браво сбъднала си си мечтата и знам че си го направила наистина само и единствено заради себе си-бъди щастлива. Дано се чувстваш добре в кожата си както споделяш е така. Дано и аз един ден си сбъдна мечтата. Паричките са проблем.
Всеки човек и най-вече всяка жена заслужава да се чувства женствена, красива, секси дори. Всяка жена заслужава да се чувства добре в кожата си. Знам че всички жени които си слагат импланти го правят само и единствено заради себе си. Една жена като върви трябва да е уверена в себе си. А не постоянно да си мисли че хората я гледат точно в недостатъкът и и се подиграват.