Споделена история от Спорт и красота

Стягане на цялото тяло !
Здравейте! От 70 килограма станах 60 знам, че имам още за сваляне и няма да се предам. Но проблема е увисналата кожа. Може ли да ми предложите някакви упражнения за вътрешната част на бедрата, долната част на краката, и корема, и дупето. Искам да си ги правя в домашни условия, но от които има ефект. Ще се радвам да ми помогнете. Като цяло свалих килограми, но тялото ми е отпуснато. Предлагайте някакви упражнения, от които има ефект ;)

Коментари

2.   Най-доброто е "Freeletics" има много клипчета в Ютюб.
Давам ти гаранция за успех освен ако не се откажеш- всичко зависи от волята ти.

3.   и аз като теб свалих доста килограми от 70кг сега съм 58 но освен диета правя и всеки ден упражнения които си намерих в ютуб, напиши:FitnessBlender, XHIT Daily, BeFiT това са фитнес канали, които може да погледнеш, там има упражнения за всяка част от тялото която те интересува при това в домашни условия. Погледни ги, наистина имат голяма полза тези упражнения, щом на мен ми помогнаха би трябвало и на теб да помогнат, но трябва да си доста упорита и да не се отказваш! Успех

4.   Благодаря ви много! А, ако ям риба, месо, зеленчуци, плодове и един път в месеца си позволявам нещо сладко ще навреди ли на упражненията? Смисъл не да прекалявам със сладкото, а просто по малко, а и го изразходвам това, което ям. Ще се стегна ли пак? Лятото мисля да ям повече плодове и зеленчуци, защото тогава се свалят най- много килограми. Вие за колко време се стегнахте? Ще може ли да се стегна до 15-ти Септември?

5.   И забравих да питам как да разбера кой клип дали е за вътрешната част на бедрата, или дупето или корема? Пише на английски, но не съм много наясно. Ако може да ми обясните подробно?

6.   Тичане момиче - ТИЧАНЕ. Това нещо стяга и придава супер секси фигура. Стабилизира нервната система. Повишава тонусът и настроението - ВСИЧКО.

Диети, гладувания, скъпи фитнес инструктори и всякакви глезотии, които само ще ти вземат парите - Не.

Тичане!!!

7.   ходи на тае бо най-добре :)

8.   Диети без спорт и сама виждаш резултата! Опитай се да спортуваш редовно до края на живота си! Освен че ще изглеждаш добре, ще бъдеш и здрава.
Аз харесвам да правя упражнения вкъщи и следя blogilates в youtube. Момичето има много готин сайт, където качва програма за всеки ден, има и за начинаещи.
Също така веднъж-два пъти седмично разнообразявай с нещо извън къщи - плуване, бягане, тенис, разходка в планината...
Успех!

9.   Мноооого витамини и добра храна. И не питай нас, случайните хорица в нета, ами потърси помощта на дерматолог.
И браво за положените усилия. Дано да постигнеш целта си!

10.   Ям си от всичко по малко и успявам както казах с килограмите, но увисналата кожа ме дразни. Някой да ми каже как да разбера за заглавието на клипчето за коя част от тялото е, защото пише на английски, а аз не го разбирам много добре, а и преводача ми превежда грешно може би и аз не знам ето на този канал са доста добри упражненията, но не разбирам заглавията FitnessBlender ето го каналът.
Някой ако знае да пише.. Защото не знам кое клипче за коя част от тялото е, а наистина искам да се стегна.
П. С. Аз на пътеката бягам. Вървя до 90 калории, и после бягам от 90 калории до 200 и усещам как ми се стяга долната част на краката и лека дупето, но пак няма ефект :(

11.   от №2 : За да ти дам по пълна представа, ще ти опиша няколко упражнения за областите на които искаш да наблегнеш.
1. Mountain climbing или(планински катерач) което е всъщност наименованието на упражнението и което лесно може да издириш в много клипчета.
2. Полу-клек без тежести - краката ти са на нивото на раменете гърба изпънат коленете ти трябва да сочат настрани - все едно сядаш назад, но нивото на стол - може да си сложиш стол за ориентир.
3. Стандартни клякания с изпънати напред ръце
4. Тичане на място с високи колене
5. Скоци на място с събрани колене (ако можеш да ги задържаш с ръце при скок - коленете ти трябва да бъдат н нивото на гърдите)
7. Скачане на въже с редуващи се крака ( или краката заедно)
8. Тичане
9. Фитнес (тоест в фитнес-а има един уред, при който си в разкрачено седнало положение и събираш краката си напред с съответната тежест)
10. Упражнението колело (старо но ефикасно)
Относно храненето:
1. Зеленчуци
2 Пилешко месо ( пилешки гърди е най добре)
3 Риба
4. Мляко
5 Кафяв ориз
6 Плодове : от които най-добри са (ягоди; ябълки ; круши ; череши; )
7. Никакъв хляб - сутрин може да го заместваш като си приготвяш овесена каша - през останалата част от деня с кафяв ориз.
8. Никакви сладкиши
9 Без безалкохолни
10 Без алкохол (може би в разумни количества -бяло вино)
11 Без мюсли ( по добре си купи ядки)
12 Без захар ( ако пиеш кафе - използвай подсладители или кафява захар - като имай предвид че прекалената употреба на подсладители е вредна за здравето )
13. Замествай сладкишите с плодове - плодови шейкове(може с мляко)
14. избягвай картофите ( единствено може да ги консумираш варени -престояли 24 часа в хладилника)
15. От плодовете не ти препоръчвам банани - освен ако не започнеш активен спорт.
16. използвай зехтин за салтите, слънчогледовото олио може да го ползваш с омега 3 съдържашти храни.
17 Пии чай (билкови)
18 Големи количества вода ( поне 3 литра дневно) - на мен лично са ми малко.

12.   Към номер 3 за колко време се стегна и кои по- точно упражнения прави може ли направо линк към тях?

13.   Към номер 11 за колко време се стегна?