Споделена история от Спорт и красота

Спешно отслабване!!!
Здравейте! Моля редакторите да публикуват историята ми, защото спешно се нуждая от помощ. Моля ви да ми препоръчате ефикясна диета (- 10кг. )Желателно е да отслабна до коледа. Мисля да започна 20 дневна диета с вода и бих желара тези, които са я пробвали да ми кажат мненията си. Също бих желала да ми препоръчате диета за бързо отслабване. Мола без хейтове.

Коментари

1.   Спираш мазното, пърженото, газираното!!! Наблягащ на плодове и зеленчуци, пилешко месо и риба и много вода!!! И поне 3 пъти в седмицата отделяш време за тичане- първоначално 30 мин, след това ще увеличаваш минутите. Хапвай от нещата, които ти изброих в умерени количества, по -малко, но по- често и до месец ще имаш резултати. Гладуването не е решение, най-много да си докараш някои здравословен проблем!

2.   Има вече такава тема отпреди няколко дена, и диети са написали подробно някои.

3.   Отслабването става само с много движение и правилно хранене!

4.   Хубаво, 20 дни ще слабееш, а останалите 4-5 мес. до Коледа какво правим? Чувал съм, че някои отслабвали трайно с правилно хране и спорт. Ама друго си е диетата, та да смъкнеш 10 кг за месец и после да върнеш 15 за седмица. То и иначе какъв е смисълът да смъкваш цяла година, па после да си седиш на тези килограми?

5.   Здравей,
Недей да гладуваш, ще си съсипеш здравето, може да получиш гастрит, колит, да си прецакаш стомаха и после ще съжаляваш!!!
Ще ти кажа аз как отслабнах много преди години и сега пак се опитвам да отслабна по същия начин, защото и аз като теб искам да сваля около 10 килограма. Аз отслабнах като ядях кайсии, около половин час преди ядене изяждах около 3, 4 кайсии, спрях газираното, хляба и намалих сладкото, Но кайсиите най-много помогнаха движение (например разходки). И така възползвай се от това, че е лято и има толкова много плодове и зеленчуци. Можеш да си направиш 2, 3 прочистващи дни само на плодове. Яж както вече казах кайсии, също и праскови, диня, пъпеши, зеленчуци, пий билкови чайове, яж червено цвекло освен че е много полезно, помага и за отслабване. Така че откажи се от тия диети, защото дори и да отслабнеш, после пак ще си качиш килограмите.

8.   Искаш отслабване, а искаш и ефикасна диета... няма как да стане за съжаление.

Ето аз как отслабнах:
1) храних се по пет пъти на ден, малки порции, здравословна храна
- изключих от менюто си тестено и пържено
- запомни трите бели отрови: брашно, сол и захар; изключи ги тотално или поне ги замести с нещо
- пий много вода: минимум 100мл на час
- изключваш алкохол от менюто си
2) спорт
Няма как да си стоиш вкъщи и да слабееш. За това си направи програма и спортувай. Минимум 30мин на ден, като обърни внимание, че това е минимума. Препоръчително е по час, час и половина, но ако тренираш повече е твърде вероятно да направиш мускул, а не да отслабнеш.

Успех и недей да се отказваш. ^^
Друго, което горещо препоръчвам е да избиеш от главата си всякакъв вид диети, защото аз получих заболяване на дебелото черво и ежедневно пия по три пъти на ден по две хапчета. Без хапчетата не мога да се храня, не мога да пия, не мога да спя. Те буквално ме държат жива.
Запомни, че и спорта и храненето ти трябва да са разнообразни, за да има ефект.