Споделена история от Спорт и красота

С брада или без
Здравейте ;)
Да кажа малко за мен момиче на 23 съм, и както се досещате става на въпрос за момче.
Може би темата не е в правилния раздел, много моля ако не е да бъде преместена
Но избрах този раздел, защото става на въпрос за харесване, ще се и видим а защо не и нещо повече..
И сега към темата;Той момчето, което харесвам готин пич е, запознахме се чрез соц. мрежи..
До тук добре, на 29 е но не това е проблема..
По скоро това, че на повечето снимки е с брада-или по точно половината му лице е в брада :)). Моля без нападки.
По снимките си личи, че брадата го състарява, но на снимките без брада, който са доста малко си му давам годините.
До като при другите изглежда доста по-голям.
А все пак аз съм на 23 не искам хората да си мислят едва ли не, че ходя с 35 год.
Ще кажете какво те интересуват хората, ами не е така все пак (ако се получи нещо)ще го запозная с родителите си, роднините, приятелите-и само да кажа, не че е срамно един мъж да бъде с брада(даже напротив харесва ми )но при него както се изразих почти цялото му лице е в брада.
->>Искам да се допитам до вас-Мислите ли, че на един мъж точно брадата може да му даде допълнително год?
.. Осъзнавам, че сиг е мн смешно на повечето от вас.. Но аз все пак съм малка, а той ми харесва но искам да си изглежда за възрастта, не че е кой знае какво, но все пак...
Нека получа колкото може повечко мнения.
Пак казвам интересувам се възможно ли е брадата да дава допълнително год?
И до жените*-Би ли ви отблъснал мъж, който може би си поддържа брада по цялото лице?
Да аз го харесвам, но има ли такива, за който би било проблем?

Коментари

1.   Ти си късметлийка, мъжете с брада по цялото лице са най-готини. Това е истински мъж е не някакво педалче. Радвай се че, го имаш. Дори ако има косми и на гърдите двойна радост.

2.   Ако е някоя брада като дядо поп естествено, че няма да се харесва. Къса брада по-става и то зависи от човека, при всеки е различно. Например мен ми харесва брада от този тип http://muscle.iuhu.org/wp-content/uploads/2012/12/bodybuilding-motivation-lazar-angelov-training.jpg

3.   Уау, твърде повърхностно мислене за 23-годишна....

4.   Няма ли повече мнения? Мисля, че темата е интересна.
За това момче, искам да му споделя но( няма смисъл-да му казвам, без брадата.
Преди ми е писал, че със се харесва повече и мн не го интересувало другите как го приемат.
А в същност е готин но брадата го застарява и по не е е хубав.

5.   Авторке, жените си падат по гейчета, не го ли знаеш? Точно снощи пред аптеката видях едно бръснато момче, ама се чудих даже и вежи как му бяха останали. Ами така е, жените изкривиха тоя свят.

6.   Разбрах какво искаш да кажеш но,пак казвам без брада и със не е същия .
Без изглежда доста по малък а със и както казах при него брадата е по цялото лице го състарява.
Аз си го харесвам и даже напротив харесвам брадати мъже но при него не стига,че е по голям от мен 6,7 год разлика ами като добавим и това ,че с брада още 4 год му давам:(
Има мн по хубаво излъчване без брада!
Само аз ли съм критик на тема брада по цялото лице?

7.   С брада....!!! Те са най-яки, според моят вкус. За мен е красиво. Просто харесвам мъже. Не ми харесват приличащи на п... и.

8.   Харесвам мъжете с брада повече от мъжете без по възможно най-хетеросексуалния начин. Зависи от дължината, формата и колко поддържана е. Харесвам себе си с брада повече, защото придава някаква форма на лицето ми - без брада приличам на малко дете.