Споделена история от Спорт и красота

Не знам какво да правя със оформянето на тялото ми след като свалих килограмите, помощ :))
Здравейте ! Вече седми месец ходя на фитнес и от 70 килограма станах 58 мда свалих килограмите, но нещо неможах да се оформя и това ме притеснява много :))
Иначе за храненето спазвам ето това , защото съм на 15 и не се занимавам със диети та така спазвам ето това http://fitnesinstruktor.com/dieta-za-tiinadjeri/
Във фитнеса правя следното :
Степер - до 200 калории.
Бедрено сгъване - 3 серии по 15 пъти
Лег преса с диск 10 килограма от двете страни- 3 серии по 10 пъти.
Хакен клек, но не със щанга , а със онзи уред първо със 10 килограма тежест 3 серии по 10 пъти, после със 25 килограма тежест от двете страни 3 серии по 5 пъти.
След това колело до сто калории.
Адуктор машина - 3 серии по 30 пъти.
Глутеус машина - 3 серии по 20 пъти.
Кофички - 3 серии по 5 пъти ( засега толкова мога после ще увеличавам сериите )
Хиперекстензии като взимам диск във ръцете си от 5 килограма- 3 серии по 10 пъти.
И накрая пътека като бягам, а не вървя 20, 30 или 40 минути всеки ден различно като започвам първи ден 20 минути на другия ден 30, и на другия ден 40 и така всеки ден :))
Та някой може ли да ми каже упражнения за вътрешната част на бедрата без клекове и напъди, защото тях вече ги правя и без дето лягам и си разтварям краката на горе и после надолу нещо подобно беше :D ако знаете упражнения за вътрешната част на бедрата давайте ;)) защото във интернет си намерих за дупето страшно много упражнения.
Чакам предложения за вътрешната чст на бедрата упражнения ^^
Моля редактора да одобри историята :))
П.С. Не си взех треньор , защото ми излиза много скъпо, карката за залата е 39 и отделно 58 лева за треньор . Затова предпочитам да съм без треньор и сама ще се справя някак ... Чакам предложения за упражнения за вътрешната част на бедрата.

Коментари

1.   Със скачане на ъже се оформя всичко!

2.   Здравей.. Честно да ти кажа най-доброто упражнение за вътрешната част според мен е сумо клека и кардиото диета. Без треньор е трудно, но и аз бях така. Малко си повредих кръста от едно упражнение, но внимавай кое как изпълняваш. Тренирай си с базови упражнения не само краката, а цялото тяло. Пак ти казвам внимавай кое как изпълняваш. Аз вече тренирам от година и нещо, но докато придобия опит и много грешки направих. Не казвам, че сега супер много разбирам, но за разлика от преди не мога да се оплача. Спазвай си хранителен режим също, защото без него не можеш да си стегнеш мускулатурата.
М а Л к А т А

3.   ти колко пъти ще питаш едно и също нещо? вече получи отговори, ако не ти харесват, обърни се към професионален фитнес-инструктор. няма нужда да го наемаш за месец, не мисля, че ако отидеш да питаш някой за съвет, ще те върне.

4.   Колко си висока?