Споделена история от Спорт и красота

Пробиване на уши (където е хрущяла)
Здравейте на всички, предварително се извинявам ако има подобна тема, но търсих и не намерих това, което търся затова ето и моята история (по -точно въпроси). От както се помня имам обеци, много ми харесва колко красиво може да стои с различни комбинации и вече имам цели 8 дупки (4на едното и 4на другото ухо), проблемът е там, че искам за нова година да си пробия още 1-2 дупки по-горе, там където е хрущяла, но имам известни притеснения. Искам да попитам хората, които вече имат или пък просто са запознати дали боли пробиването и колко след това се усеща болка, грижите след пробиването там по-различни ли са.. и най-важният въпрос ще сгреша ли ако се продупча както предните дупки- с пистолет? Защото четох, че трябвало с игла да се пробие ако е хрущял, а не с пистолет защото можел да се разцепи хрущяла и да стане инфекция, от друга страна пък имам 2 познати които имат дупки там и са се дупчили с пистолет, а до ден днешен са си много добре..? Моля ако сте запознати изкажете мнение, моля и редакторите да пуснат историята ми.. важно е за мен :)

Коментари

1.   С дрелката е добра идея! Слага се най-малката бургия, и.. ако мине по план всичко ще е окей. =]

2.   С лазер?

3.   Ужаасно боли, много боли, прекалено много, не се шегувам

4.   Здрaсти. Aз имaм. Дупченето не болеше, но след товa не можеш дa спиш нa тaя стрaнa около седмицa. След седмицa спирa и болкaтa, но aко нещо го зaкaчиш...просто нямa дa коментурaм. Окончaтвлно ми зaздрaвя нa 3 месец. Зaдължително пробивaй с иглa, зaрежи тея глупости с пистолетa. A и зa почиствaне използвaх физиологичен рaзтвор, кaто първия месец почиствaх около 5 пъти нa ден, втория месец - 1 или 2 пъти нa ден, a третия зaпочнaх след кaто си иткупя косaтa или нa 3 денa.

5.   Отиди при специалист в студио, той най - добре знае как да го направи и ще ти каже с какво да го третираш след това.