Споделена история от Спорт и красота

Помогнете ми - гърдите ми не ми харесват!
Здравейте, ще помоля проблема да се публикува, защото скоро ще се побъркам.
Проблема е свързан с гърдите ми. Ще помоля тези с добро въображение да напишат по някой коментар защото нямам снимков материал и ще го обяснявам с думи.
На 16 години съм, гърдите ми са големи, но не много между Д-С, никога не са били еластични, а мастната тъкан е била винаги в повече, формата им не е като на нормалните гърди, но все пак е еднаква и на 2-те. Тя е леко виснала надолу, а за да искам "зърната"(които нямам) да бъдат на правилната линия, трябва да хвана кожата над гърдите ми и да я дръпна на горе и само тогава, докато съм в това положение те придобиват нормална позиция ( зърната ). Тежа 65кг( повечето маса е от тежките ми кокали и малкото мусколи, но тук таме има по някоя сланинка). Острани на гърдите ми по път към подмишницата също има сланинка. Мастната тъкан е такава, че когато хвана част от гърдата, по скоро кожата, мога да я опъна на 5см поне и формата на гърдата ми се променя и ако започна да местя тази кожа на ляво на дясно гърдата ми става като желе. На допир е като ориз!? малки топченца навсякъде. Питах майка ми да не би да имам рак на гърдите, тя дойде и ги пипна тук таме и каза, че всичко е нормално и това са били млечните жлези, дали наистина е така?
Ако искам гърдите ми да придобият нормална еластична форма трябва да ги сграбча с ръце и и да започна да избутвам пръстите към ръката си, все едно искам да сграбча кожата, чак и единствено тогава придобиват красива форма ( но часта около зърната и самите те просто не се виждат, това също бива сграбчено ). Зърната ми не са изпъкнали, може би само преди менструация леко ама много леко се появяват, на 1-та гърда зърното е все едно леко начупено, а на другата е нормално, и все пак са леко вдлъбнати/плоски- предполагам се дължи на мастната тъкан )
Можете ли да ми кажете какво да направя? Защо са такива? Не мога ли да ги оправя? Ако отслабна дали няма да виснат още или ще се махне мазнината над тях ( за която казах в началото )... Страшно много се комплексирам. Използвам Push-up сутиени, само когато излизам навън, в къщи не нося нищо. Когато съм с сутиен придобиват една наистина красива форма но като го махна..
Благодаря на тези, които са готови да ми помогнат някак.. с съвет или обяснение
П.С - единствената снимка която г/д може да ви помогне
На 1-вия ред последния вид, но часта с зърното е малко по надолу и съвсем не изглежда толкова еластично

Коментари

1.   По-тъпа тема не бях чела, честно.

2.   Всяка жена не си харесва нещо.И най-голям процент са гърдите.Почти всяка втора не си ги харесва.Сигурна съм,че имаш много други неща,които са ти перфектни,а при други хора не са.Едни са им увиснали,на други малки,на трети различни..и т.н.Хора различни.Не забравяй,този акцент от човешкото тяло винаги може да се промени и да имаш желаният резултат.Но там трябват парички.

4.   Еми земи спортувай малко, а??

5.   Пробвай, фитнес упражнения за стягане на бюста с цел да изчистиш малко и леко да ги стегнеш, ако свалиш така 2 3 кг ( да махнеш любовните дръжките ) може да се получи

6.   На мен пък много ми харесват гърдите ти! Ще ми ги дадеш ли за няколко часа да ги погаля и поцелувам малко? Хем може и на теб да ти стане хубаво от това.

8.   както ги описваш и на мен не ми харесват

9.   Така, проблема е, че имаш ясно изразена птоза на гърдите. Много жени с голям бюст имат този проблем, включително и аз. За успокоение, мога да ти кажа, че 99% от мъжете обожават такива гърди. Единствения начин да ги повдигнеш е чрез операция, но имай напредвид, че ще ти излезе доста скъпа тази операция.

10.   Прави упражнения за гърди , по време на менструация и когато спортуваш ходи винаги със сутиен - докато спиш , докато си вкъщи и т.н. . Носи подходящ размер сутиен - не по-тясен и по-малък , нито по-широк и по-голям , а такъв , който ти пасва точно .

11.   Имам подобен проблем.. не си харесвам гърдите, средни са (Размер Б), заострени, с много големи ареоли, на едната има вена.Това просто е покъртително.Биха ли могли пластичните хирурзи да ми помогнат?