Споделена история от Спорт и красота

Лунички, помощ!
Здравейте, първо моля модераторите да публикуват историята ми защото имам нужда от съвет. Благодаря предварително.
Аз съм момиче на 15 години. Имам лунички и малки пъпчици по целите бузи, и искам да ги махна по някакъв начин, защото те ме карат да се чувствам много зле. Дали ако отида на дерматолог той ще ми даде някакви съвети насоки ако мога да ги махна дори и де е малко?
Второ искам да питам дали мога да ги прикрия по някакъв начин-с коректор или..
Мола да ми дадете съвет защото вече не мога да ги понасям.

Коментари

1.   Според мен луничките са суууупер сладки и чаровни, не разбирам защо искате да ги махате. Какво не бих дала за да имах и аз. Но както и да е, явно вече си решила. Отиди на дерматолог.

2.   Всеки не си харесва нещо, което има, а този който го няма го иска.. Аз съм също момиче на 16, нямам лунички, но искам да има. Според мен е много чаровно. Имам къдрава коса, а не искам такава. Много хора ми казват, че искат като моята ;д. Е, ако толкова не се харесваш като пораснеш още малко и сложиш гримове на лицето ти, няма да се забелязват. Аз имам няколко бенки по лицето, като си сложа гримове и такива неща не се забелязват изобщо.

3.   Можеш да ги прикриеш с фон-дьо тен или коректор, но можеш да премахнеш луничките с изцеден сок от лимон. Потапяш тампон или памук в сока и си мажеш лицето. Не само, че ги премахва, но и действа като тоник.

4.   Лице без лунички е като небе без звезди!
Обожавам хора с лунички! :)

5.   Спиред мен си прaвa дa искaш дa ги мaхнеш. Aз също имaм лунички нa носa и въобще не ги хaревaм.
Мaхни ги!
( и aз ще пробвaм товa с лимонa )