Споделена история от Спорт и красота

Траен дамски парфюм със силен аромат
Харесвам силните парфюми, които се усещат още от 1м. разстояние. Проблема е, че не мога да си намеря такъв парфюм, достатъчно силен а и ТРАЕН (а не да се пръскам на 1-2 часа) на подходяща цена. Купувала съм скъпи парфюми, но не останах доволна от качеството и трайността. Предложете някакъв хубав и евтин парфюм, от който сте доволни или който ви е любим.

Коментари

1.   Съвет - къпи се ежедневно и си сменяй ежедневно дрехите важно е да си переш и връхните дрехи често. Така ще ухаеш винаги добре и няма да ти трябват силни парфюми.
Няма нищо по-гадно от силен евтин парфюм.
Ако нямаш пари за скъп парфюм, поне си вземи реплика при рефан.
Най-силният парфюм, който съм имала е на Dior - Мис Диор мисля, че се казваше, но супер силен и едвам го свърших.
Аз съм известна сред близките си, че ухая винаги на хубаво. Повечето хора също се къпят ежедневно, но занемаряват дрехите си, обличат многократно носени дрехи. Това го мразя, защото родителите ми правиха така. Пера якето си поне веднъж на 3 седмици, палтата ги нося на химическо и имам едно от H&M, което се пере. Ползвам винаги омекотител и хубав препарат.
От парфюмите на Рефан съм доволна, но вече имам пари за оригиналите и на Ив Сен Лоран ми се струват най-трайни, но не ползвам винаги парфюм, а тоалетната вода стига за един чистоплътен човек.
Много мразя някой от 1 метър да ми мирише на парфюм, за да прикрие нечистоплътност, тютюнопушене или просто ей така - за да дразни околните. Евтин, силен парфюм е много гадно.

2.   La Panthere by Cartier, Elie Saab, Coco Noir, Narcisso Rodriguess Must Intense for Her - но са от типа парфюми, които или харесваш или не.

3.   Трайни са парфюмите на Елизабет Арден и са на приемливи цени. Най-шлейфовият парфюм, който съм имала е точно нейн -Splendor и един испански Carmen. На Benetton също са трайни. Но това е много субективно, защото зависи какви аромати харесваш.

4.   Такъв парфюм е крайно неподходящ за ежедневието, особено ако притежателката също има специфична миризма (която може би не усеща) и работи/учи в затворено помещение с други хора