Споделена история от Спорт и красота

Модна агенция
Здравейте, бих искала да разбера вашето мнение за Визаж, Ивет Фешън и Интер Моделс :)

Коментари

1.   Не искам да говоря лошо за никоя компания, но в България положението е ужасно и не те съветвам да започваш с това. Създателката на Визаж живее наблизо до нас и с майка ми са си пили кафето заедно и се познаваме и винаги ми е казвала, че имам супер фигура за модел и аз се радвах и накрая каза, че сме приятели и няма да ни лъже, но момичетата й се продават и ме пита дали имам проблем, ако се интересуват мъже от мен да ме праща да им правя компания, разбирай каква компания ще бъде. Друго отностно Ивет Фешън, братовчед ми е супер красив, мускулест, направо идеален и отиде там и му казаха, че той трябва да си плати за фотосесия и да го запишат при тях и струва 1 000 лева удоволствието и той го плати, има го на сайта им от 2-3 години и до сега нито веднъж не са го извикали, а има супер усмивка и тяло, той си коментира и с други от фирмата, че никакви участия не им осигурявай, а наскоро момичетата имаха ревю по телезивията, сигурно си го гледала и той ги познава и всичките са деца на разни богати хора и са си платили участието, за да са известни, гледай го внимателно и виж, че една от тях не е красива. Ако вашите са супер богати имаш шанс, обаче нищо освен скъпа платена компаньонка в България няма да станеш, модели тук няма, ако си толкова заможна отиди в чужбина. За третата компания нищо не мога да ти кажа, но не вярвам да са по-различни, лично аз имам шанс защото съм висока 180 и съм слаба и имам хубав стил, но не смятам да ставам жена за платена любов.

2.   Имам един въпрос в Ивет Фешън приемат ли ако имаш татуировка ?

3.   А, ако искаш да ставаш елитна компаньонка можеш да започнеш към някоя българска агенция. Ако обаче искаш да станеш модел, по-добре си опитай късмета в чужбина. Да, конкуренцията там е жестока, но успееш ли ще си истински модел, а не елитна... каквито са повече "моделки" и "манекенки" тук. Разбира се никоя няма да си го признае, но това си е публична тайна и всички знаят за какво става дума. Да, снимат се във фотосесии и са по кориците, ама докато стигнат до там...сещаш се, предполагам, как се стига до корицата.

4.   Това са агенции за проститутки

5.   Знам, но аз съм твърдо решена да се пробвам в някоя агенция просто не знам в коя.
Автора

6.   Била съм във Визаж- там само ти взимат парите и нищо.

7.   Номер едно, не знам за другите но грешиш за Ивен Фешън, най добрати ми приятелка участваше в това ревю и повяравай нищо такаво не е правила