Споделена история от Спорт и красота

Малко помощ?
Историята ми е,че докато се изправех сутринта се изгорях на бузата. Страхувам се да не остане белег и се чудя дали има някакъв начин за премахването на белега и дали въобще ще се появи белег!? В момента е леко червено петънце, което боли докато го докосвам. Наистина не бих искала да имам белег. Малко помощ с този проблем?

Коментари

1.   Най-добре ще е да се консултираш с лекар, но според мен ако го мажеш с крем здраве ще ти мине.

2.   Аз имах същият проблем с пресата само, че на ръката. И да ти кажа така като гледам ще си остане белег, но моят съвет е да го мажеш със силно хидратиращи кремове като бебешки масла кремове и прочие, ако ли не иди в аптеката и обясни на фармацефта, той ще ти даде по-добър съвет. На времето имаше едно пръскало беше много ефикасно попитай за него

3.   Когато съм била малка съм се изгорила на печката двете си ръце. Мама ме е мазала със свинска мас с папур (ставало на кашичка), а сега съм на 14 год. И нямам нито един белег, все едно не се е случвало. Препоръчвала го е и на други хора, които в момента и те нямат белези. Ако можеш намери си от някъде папур и свинка мас и го мажи всеки ден, може и през ден.... Дано да ти се оправи...

4.   Madecassol предназначен е за белези,не съм го пробвала за изгоряло,мисля че ще ти помогне аз в момента го използвам за белези от акне и общо взето ми влияе в положителна насока!! Само да вмъкна,че в България лично не можах да го намеря,някои твърдят,че го има в моят град го нямаше,но в Гърция и Турция го има /7-8лв/. Ако ли не те посъветвам те да идеш на дерматолог,защото лицето е наистина важна част. Колко см е ,много ли е голям белега :(

5.   Боже, добре, че бяха коментарите! Чудех се къде си се изправяла и как може да се опариш, докато се изправяш (от легло ли, от стол ли), и мислех да обърна назад, когато №1 видях, че е написал преса, та се сетих, че става въпрос за изправяне на коса :) :) :) :) :) :) :)
Та, спокойно, можеш и в аптеката да попиташ, има такива кремчета. Аз пък се радвам като имам някъде белече (я, от котката, я от някой удар - имам един на веждата, много е чаровен). Ми така де, създава една деликатна загадъчност и е леко "sexy" :)