Споделена история от Спорт и красота

Как да порасна по - висока?
здравейте Аз съм на 18 годишно момиче и съм висока 147 а изкам да порасна още малко а и тази година май месец съм абитурентка а не мога да обличам сякакви рокли заради раста ми :( тренирала съм баскет бол и съм играла волей бол а не се получава се съм така от 4 години на съм съм 147 а бащами е вискок и маиками всички от семейтвото ми са високи а аз съм най малката от всички за раста помогнете ми ще съм ви много благодарна....

Коментари

1.   Не знам как да ти помогна, освен да те посъветвам да ходиш на плуване, прави тялото хубаво, за да си слаба и помага да се издължиш, така че лятото се запиши. Иначе те съветвам да си правиш диктовки и да се научиш да пишеш. Пише се'' майка ми '', а не ''маика ми'', също така пред '"а'' винаги се пише запетая. Спордтовете волейбол и баскетбол се пишат заедно, а не разделно. За роклите, не са скякави, а всякакви. Пише те ''баща ми'' отделно, а не ''бащами''. Между ''най'' и ''малката'' има тире и става ''най-малката''. Засрами се, на матурата ще имаш двойка, защото колкото и верни данни да си написала, само заради правописните грешки се отнемат точки и така се стига до двойка, не може да си на 18 години и да пишеш по-зле от брат ми, който е втори клас и знае идеално граматиката. Аз също съм по-малка от теб и я знам, съвсем сериозно карай някой да ти прави диктовки от книги и да ти проверява грешките от там и се научи как се пише, срамно е на родния си език да си неграмотна, а какво остава за чуждия.

2.   Гледай филма 13-тата годеница на принца. Георги Мамалев ще ти покаже как да порастнеш.

3.   Жалко, че си вече абитурйентка, а си толкова безнадеждно неграмотна...
Дъщеря ми в 3-и клас пише по-правилно от тебе.
На фона на това, останалите ти напъни изглеждат абсолютно безсмислени. Промени у себе си това, което можеш, а не се хвърляй на това, което не можеш и няма начин да промениш, или ти и това не можеш да прецениш реално (кое е възможно и кое не)?

4.   Яж всеки ден по един голям морков и до бала ще си 160-170. ;)

5.   Момиче не е хубаво да си висока. Аз например съм 1.75 и съм та 19. Мога да си избирам само високи гаджета. Момичетата миньончета са най-харесвани. :)

6.   Има много теми са височината във форума. Разгледай ги, много по-грамотно са написани. По-добре пусни тема "Как да си взема матурата по БЕЛ, като съм толкова неграмотна??? ".

7.   Защо всички казват, че ние дребните хора сме най-харесвани? Не, напротив, получаваш много подигравки относно ръста си, всеки те бута, не те забелязва и т. н. Аз съм 8ми клас и съм 1. 50.. имам чувството, че съм най-ниското човече от гимназията. В понеделник се бях запознала с едно момиче от училището и тя ми каза:, , Леле, колко си ниска, искам и аз да съм ниска, , аз я попитах защо? Не е хубаво да си нискък човек...
Авторке, не се притеснявай, с 12-ти клас сме в една смяна и от там има много дребни момичета...

8.   Защо всички казват, че ние дребните хора сме най-харесвани? Не, напротив, получаваш много подигравки относно ръста си, всеки те бута, не те забелязва и т. н. Аз съм 8ми клас и съм 1. 50.. имам чувството, че съм най-ниското човече от гимназията. В понеделник се бях запознала с едно момиче от училището и тя ми каза:, , Леле, колко си ниска, искам и аз да съм ниска, , аз я попитах защо? Не е хубаво да си нискък човек...
Авторке, не се притеснявай, с 12-ти клас сме в една смяна и от там има много дребни момичета...

9.   Мила всеки си има по-нещо което не харесва в себе си. Не се притеснявай. Ако беше мъж щеше да е фрапантно. Можеш да носиш от най-хубавите модели обувки високи.. Имам приятели мъже, които са ми споделяли, колко много харесват джобните гаджета, минъончетата..

10.   Аз понеже съм нисък пък си харесвам ниски момичета! :D Остани си ниска, моля те!

11.   Всичко е до хормоните в теб, генетично е всичко, знаеш ли че може да пораснеш много, ама много, но след 1-2 години. Зависи кога ще се отпуши това в теб, щом всички са високи от семейството ти. За да растеж, както на мускулите, защото тренирам, така и на тялото знам, че трябва да спиш здраво и да не будуваш. (7-9 часа са достатъчни, а и ще се регенерирана) Е, аз нямам такъв проблем, защото от малък израстнах много и сега сякаш раста, но по-бавно зависи от хормоните :).. И човек расте до след 20, така че..