Споделена история от Спорт и красота

Футболът
Здравейте приятели, пиша тази тема за да попитам неща относно тренировките в футбола. Тренирам футбол вече 2 години, преди да се запиша на тренировка ритах в махалата с приятели. Първото нещо което искам да питам е с какво да се надъхвам преди мач, понякога си е нужно просто. Пусках си музика но не ми дава достатъчно стимул. По принцип играя дясно крило, разчитам в повечето моменти на бързината си защото съм доста бърз. Не ми се е налагало да уча някакви сложни финтове. В последно време тренера ми даваше указания да играя на техника 1 на 1 с противниковият играч, точно там ми куца самочувствието... сега скоро имаме мач срещу един отбор с който първият мач завърши 6-0 в тяхна полза. Не ме разбирайте погрешно, те не са по-добри от нас просто не намерихме стил на игра срещу тях. Бих искал да се докажа на тренера в този мач. След първият ни мач с тях беше доста изнервен и спомена че е очаквал от мен и още едно момче повече агресия. Ако може да ми дадете някакви съвети било то от опит или от наблюдения, ще съм ви доста благодарен. Приемам всякакви съвети, ако има нещо питайте. Благодаря за отделеното време. Много моля администраторите да публикуват темата :)

Коментари

1.   Здрасти, първо искам да уточня че не съм специалист но си имам и аз някои знания. Мисля че ако имаш голямо желание няма да ти трябва нещо с което да се нахъсваш! Излизаш на терена и даваш всичко от себе си даже и по вече. Казваш че разчиташ на скоростта но нямаш голямо самочувствие в 1 към 1 защо не ги заобикаляш тогава? Или 1-2 да направиш с някои съотборник? но и аз съм на мнение че трябва да не де страхуваш и в 1 към 1. Просто се раздавай на мах дори и да сте назад с 5 гола пак не се предавай, топката е кръгла така че не се знае никога каде ще се озове тя.

2.   Е, явно са по-добри от вас щом са ви били с 6:0.

3.   На колко си години?
Иначе бих ти казал да вярваш в себе си повече, всичко зависи от теб!

4.   На колко си години?
Иначе бих ти казал да вярваш в себе си повече, всичко зависи от теб!

5.   мерси за съветите . на 15 съм (Автора)

6.   Гледай клипове в YouTube преди мача, на определени футболисти или мотивиращи, въобще каквото си харесаш. Аз така се мотивирах в някой от мачовете

7.   ем мача мина 1-1 свърши. Аз отбелязах гола за нашия отбор. Този път не се надъхах с музика или с клипове, просто се сетих за единия от коментарите, как всичко си зависи от мен и си го повтарях. Още като ме вкараха отбелязах.