Споделена история от Спорт и красота

Перманентно премахване на брада?
Здравейте, искам да ви попитам дали знаете някакъв начин за премахване на брада завинаги? Може би с лазерна епилация или по някакъв друг начин. Брадата ми расте много бързо и трябва да се бръсна всеки ден, което е изключително дразнещо. А да си оставя по-дълга брада не е опция, защото си бръсна главата и изглежда грозно, когато съм брадясал. Ако знаете нещо, моля споделете.

Коментари

1.   Виждала съм мъже с обръснати глави и с бради и за мен лично е секси. Харесва ми-някак изглеждат по-властни... И са много възбуждащи! :Д
Иначе с лазерна епилация, която-ако не се лъжа-струва около 8000лв. за процедурата и после в период от 10-15 години не растат косми. Но си помисли за това дали да го правиш, Авторе. ;)

2.   Бившият ми приятел имаше такъв проблем, но на мен ми харесваше когато понякога си ходеше така с набола брада :P. Той също като теб е с бръсната глава и не мисля че изглежда гадно мисля че е много по секси. Ако си твърдо решен да се правиш скъпичко ще ти излезе но важното е ти сам да се харесваш а кой какво ще ти каже няма значение.

3.   Изобщо не е толкова скъпо. Една процедура е около 70 лв. За 10 процедури ще е 700. Въпросът е дали ще има ефект. Аз също тръгнах да си правя фотоепилация на брадата, но след втората се отказах, защото ми казаха, че нямало да има ефект, тъй като хормоните си казват тежката дума. Единствено се повлияват тези, които си сменят пола, тъй като те са на хормонална терапия и един вид се тъпчат с генски хормони.

4.   До 1: "Виждала съм мъже с обръснати глави и с бради"

Хихи, и аз съм виждал - талибаните в Афганистан. Супер секси са, няма що :-)