Споделена история от В чужбина

Споделете ми опита Ви!
Здравейте! Тези от вас, които са ходили на бригада в САЩ, биха ли споделили опита си, чувството от преживяването, успяхте ли да се върнете с пари, които да ви устройват, имахте ли повече от една работа там?
Предстои ми и на мен, а ми е за първа година и ще се радвам да науча повече!

Коментари

1.   Пускай се без да се притесняваш, щом 2014г. такива елементарни парчета със съвсем слаб английски бяха отишли и се справиха, в случай че владееш поне разговорно ниво, нямаш повод за притеснение!

Това е супер яко приключение, за което няма да съжаляваш. Втора работа се намира без проблем, стига да ти се работи и съответно да имаш време. Т. е. основната ти да не ти запълва изцяло времето.

Относно парите, мисля че имаш 2 варианта - работиш много, пестиш и не пътуващ след това - избиваш си даденото за заминаване и имаш добра печалба.
Купонясваш, харчиш и пътуваш после, но не връщаш пари в БГ.

Е, аз бяха някакъв среден вариант - на местоработата пестях доста, а после попътувах малко и се върнах в БГ с около 2500 долара.

А ако някой ти разправя за печалби от сорта на 15-20к за 1 лято, са си чисти митове и легенди. Къде са били реалност преди 20 години, къде не. Вече не се печели толкова колкото преди, това да знаеш.

Успех!

2.   Какъв опит да имам, в сряда ставам на 16...