Споделена история от В чужбина

Църква в Букурещ, където човек може да получи излекуване?
Хора, моля за съдействие. Обиколих де имаше църква и манастир в България. Ще посетя Букурещ този уикенд и искам да питам там има ли църкви, които целят хора при най-различни здравословни проблеми и магии? Къде в румънската столица може човек да се помоли и молбата му да бъде чута? Или пък да знаете да има някое място там - статуя или стена, която при допир да носи позитивна енергия и да лекува както в Краков казват и фонтана в Рим, който носел късмет.

Коментари

1.   Фонтана в Рим, тази глупост не бях я чувала. Когато аз ходих преди 25 години, легендата беше да метнеш монета, за да се върнеш отново във вечния град. Вече е и забранено да се влиза в него и има глоби.
В Милано в Пасажа имаше нещо като мозайка и се въртяхме на пета по същата причина.

2.   На някоя врачка по телефона нямаш ли мерак да пратиш 10-20 хиляди лева? Ще те изцери от всичко.

3.   Каква е болестта?

4.   Авторе, подходът ти не е правилен!

Бог може да те излекува навсякъде!

Не мястото лекува и изцелява - а Бог!

Така, че намери опитен православен свещеник и говори с него по този въпрос, и следвай съветите и указанията му!

5.   4 човек аз като отида в някоя църква в София и по-зле стават нещата.

6.   до 5

Защото вероятно ходиш отвреме-навреме, за да запалиш някоя свещ или да помолиш нещо Бога.

В църквата(Православната) осезаемо присъства Божията благодат - в най-голяма степен!
Така, че няма как да стане по-зле като ходиш на църква!

Напротив - трябва да ходиш на църква постоянно и редовно!
Тоест да повярваш в Бога от цялата си душа и сърце и след това постепенно да се въцърковиш в православната църква.

И трябва да ходиш на църква главно, за да участваш в Богослуженията:

Всяка сутрин от 8 часа има утринно Богослужение, а всяка вечер от 17 часа има вечерно Богослужение.

А в неделя сутрин е основното Богослужение в Православната църква - Светата Литургия.
(В събота също има Света Литургия)

7.   Ау хора Букурещ е такава дупка, че София е направо европейски град спрямо него. От Гюргево до Букурещ има толкова боклуци и незаконни сметища покрай влака, колкото няма от София до Русе. Човек като походи малко из градове като Букурещ и Агина вижда, че въобще не сме най-зле на Балканите. Финансово уж румънците са по-напред, но не си личи. В София понамаляха съборетините, или ги бутнаха или ги реставрираха повечето. А там има огромна съборетина на отсрещния ъгъл от централната им гара!

8.   6 не мисля, че православната църква е истината. Подобрение имах след като за мен се молиха в църквата на мормоните в София. Хем са секта.