Споделена история от Образование

Оценките ми се объркаха
Здравейте мили читатели, както разбрахте от заглавието
моите оценки се объркаха така да го кажа. 7-ми клас съм и
ме тревожи, че когато кандидатствам ще гледат оценките от дипломата, старая се да съм изрядна, но не става учителите започнаха да се държат гадно и не ми пишат точно това, което заслужавам ще ви дам пример за да ми повярвате. Напр. по химия знам всички уроци госпожата, като ни постави задача аз съм първата, която съм решавам(не се хваля), а едно мовиче, което сяда до мен си няма хал хабер така да се изразя от химия рядко участва и преписва от мен(след това и едно здравей не ми казва)също има пет, това честно ли е бе хора?
Чувствам се много гадно, в моя клас отличници няма миналата година с една приятелка само ние имахме висок успех, но за жалост тази година всички учители вместо да ни вдигнат успеха ни го смъкват. Имам една приятелка която ми беше споделила, че техните учители само за да нямат двойка им давали да прочетат от учебника отговора. Аз искам да уча в 2-ра гимназия, но дали ще ме приемат с тези гадни оценки или пък може и да ме премат, защого са имали недостиг на деца ли нещо такова. Дали имам време да си оправя оценките, дали ще ме приемат всичко ми е като мътна вода. Винаги гледам да удовлетворя желанията на моите родители и учители, но какво се случва. Моля помогнете ми дали има вероятност да ме приемат да добавя, че искам да е паралелка по биология и химия. Страх ме е че ако имам нисък успех майка ми няма да ме пусне да уча там. Съжалявам, ако има правописни грешки, но бързам.
Моля ви темата ми да бъде публикувана, важно е за мен.
Благодаря на читателите на сайта, че отделиха време да прочетат моята история.

Коментари

1.   Ако учиш в някое слабо училище, е нормално учителите да правят така. Не се отчайвай, резултатите ще дойдат!

2.   7-ми клас е нужно да обръщаш внимание на оценките ти по бел и математика, другите ти оценки никой няма да ги гледа, от опит ти казвам!