Споделена история от Образование

Ще ме приемат ли във ВИНС?
Здравейте, потребители на Сподели.
Надявам се тази статия да ви намира добре!
Ще кандидатствам тази година във ВИНС, Бакалавър- Финанси, Дистанционно, използвайки оценките си от матурите.
Притеснявам се дали ще бъда приет, понеже съм с оценка от ДЗИ- 3, 65 по Български език и литература и 3, 95 по Английски език.
Основната причина за тези слаби оценки е, че не можах изобщо да спя от притеснение за матурите и не ги правих на трезва глава.
Много се притеснявам дали ще бъда приет.
Мои познати ми казаха, че щом е дистанционно и ще плащам по 780 лева семестър със сигурност ще бъда приет без значение, понеже няма хора, но аз все още се притеснявам.
А относно това да направя тест онлайн за кандидатстване не бих желал, понеже ще се притеснявам ужасно много, а и съм позабравил нещата, понеже вече съм 20 годишен и вярвам, че няма да се представя много добре.
Надявам се да чуя вашото мнение по въпроса.
-Поздрави! :)

Коментари

1.   Ако във винса не те приемат, не знам...

2.   То и без изпити влизат, местата са повече от студентите желаещи да учат, все ще те приемат някъде, кандисатствай на няколко места.

3.   Здрастии, аз съм във Винса, бакалавър - дистанционно и мога да ти гарантирам, че ще те приемат, тъй като това се води платен прием и семестриалната такса е 780 лв. на семестър. Много е айляк, ако това ти допада, ще ти хареса със сигурност.

4.   Привет!
Аз съм автора.
Благодаря ви за обратната връзка от сърце!
Към 1- Надявам се да ме приемат. :)
Към 2- Супер!
Към 3- Супер, радвам се, че си доволен! Надявам се да ме приемат и мен тази година. :)
-Поздрави към всички!

5.   Здравейте на всички!
Приеха ме на първо класиране.
Благодаря ви за подкрепата!
Поздрави! :)