Бившата ми каза, че ще ми даде шанс, но няма време за мен
Преди година ми се случи приятелката ми да ме замени с нов мъж, по-добър от мен. Но аз не можех без нея и много пъти съм я молил да се върне, тя все отказваше. Наскоро пак я помолих, и тя ми каза, че ще ми даде шанс, но ми каза, че няма да ми пише, защото е заета с изпити, а другия месец е на почивка и няма да има време за мен. Какво да правя, за да потръгне отново връзката ни.

Коментари

1.   Естествено, че ще искаш жена, която е изневерила и се е изгаврила с теб! Ако беше друга, нямаше да ти пука толкова. Щеше да я гледаш с погнуса, ако беше вярна.
Отиди да спиш пред вратата и, направи си лагер пред тях. Спи на изтривалката и се въргаляй в краката и. Може и тройка да оформите с нейния, още са заедно, нали?

2.   Нищо не прави и спри да се унижаваш. Само ще вметна, че няма "по-добри" мъже или жени, има такива, с които си пасваш или не. Жените не обичат някой да им се моли и да хленчи, ти много отдавна си олекнал пред твоята, в нейните очи си едно мекотело. Щяла да ти даде шанс, но нямала време, според теб иска ли те? Когато една жена желае даден мъж, тя ще обърне света, за да го получи. Твоята си учи за изпити... дано да си разбрал.

3.   Ето до това води липсата на млади жени. Молене и тръшкане от страна на мъжете, лесна замяна на всеки мъж от страна на жените, изисквания все по-високи. Изневери, драми, плачеше деца, пропилени животи.

Счупена демография.

4.   Нищо не можеш да направиш, щом любовта си е отишла. И връзка няма да има, само те залъгва, защото ѝ е писнало от теб.

5.   Няма какво да направиш. Просто остави нещата така. Писах го и в другата тема, подобна на твоята, в която пак мацката е оставила пича - ще се преживее, но трудно.

И на мен ми се случи и още се сещам за бившата. Махна ме от всякъде, блокира ме... Не ми е приятно, но няма какво да и се сърдя. Отношенията ни бяха много токсични и двамата взаимно се наранихме. Трябваше да подходя по-различно в много скандали, както и тя.

6.   Не знам на колко години си, ако си 20 бягай, пич!!!
Ако ти е първа любов, има и други след това. Ще намериш, не се отказвай!

Ще си изгубиш времето в чакане и болка в сърцето, докато тя си прави кефа и няма да й пука за теб. Човек и да има изпити, намира 1-2 часа на няколко дни!!!

Казвам го от опит. Бил съм и от двете страни!

Успех! Еби я

7.   Чудя се кое е по-глупаво, да очакваш нещо от човек, който няколко пъти те е наритвал или да търсиш смисъл в също толкова глупавите и отговори.
Човек има подсъзнателно аналитично мислене, което притегля шансовете на случването на някакви евентуални събития. Така че се чудя как още тя трябва да те унизи, за да разбереш къде и какво би трябвало да направиш. А пък за заздравяването на връзката ви направо нямам какво да кажа.

8.   Не ти дава шанс, а биберонче за да я оставиш поне за малко на мира.
Човек, имай малко достойнство!

9.   Вие да не страдате от някаква обсесия. Много сте лесен за манипулиране. Значи "любимата " ви, напуска, няколко месеца се чука с друг, а Вие през това време кършите ръце, а тя най-нагло ви поставя условия. Хайде стига, това е нереално. Я си намерете стойностно момиче, станете с него двойка, имайте обща цел, а тази я оставете, ще Ви отрови и разбие живота. Не бъдете лигльо. И помнете fortis fortuna adiuvat, въпреки, че при Вас за смелост няма как да се говори. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   Не се ли сещаш, че е гледала как да те разкара за да не ѝ досаждаш за момента? Тя вече никога няма да има време за теб- и реди курорта и след.

12.   Заради такива като теб, авторе, жените си мислят, че са незаменими.

13.   Не ви ли напомня това на онази реплика от известен стар български филм: "Татко каза, че ще ми купи колело, ама друг път! "

14.   Автор: човек, тя ми е целия свят, не се чувствам добре с други, не мога да я гледам с други

15.   Н 12, ами незаменими сме. С какво ще ни замени, с друг мъж ли :))

16.   С друга от женски пол.

17.   Номер 15, могат да ви заменят с друга, която има 2 ръце, 2 крака, глава, нос, очи, коса и т. н.
Авторе, излез и ще видиш, че тая, която се гаври с теб не е единствената. Има много риба в морето, а всеки ден има нова партида 18 годишни момичета.
Успех с новия живот!