Споделена история от Образование

Тези, които са от Русе
Здравейте, тази година ми предстой кандидатстване , но все още не знам къде, та искам да ви попитам насочил съм се към морските (Варна) или речните (Русе) специалности за (капитан, пом. капитан, моряк и прочие.. ), но понеже влизането в Военноморския във Варна е доста сложничко разбрах че в Русе може да се учи това само че не морско ами речно корабоплаване, но няма никаква информация за такъв университет, абсолютно никаква информация, нека ако някой знае нещо по въпроса да помогне!

Коментари

1.   Ами тази специалност я има в "Ангел Кънчев", нова е, тази година мисля, че я откриха. Но не мога да ти кажа нещо повече. Кандидатствай на двете местенца, в Русе ще те приемат при всички случаи, но ако успееш във Варна, по-добре там :) Трудно е, но като че ли е по-добрия избор :)Успех :)

2.   за Гугъл не си ли чувал? Университета най вероятно си има сайт, влез и прочети.

3.   2. абсолютно те игнорирам и няма да се разправям с теб... 1. Много благодаря за инфото, в Русе учебното заведение е университет или колеж, ако знаеш?

4.   Русенски университет "Ангел Кънчев" :)

5.   От номер 4:А относно повече информация цъкни тук http://admission.uni-ruse.bg/pages/content/guide/specialities-in-university-of-ruse.aspx дано съм била полезна :))

6.   Университет е :)