Споделена история от Образование

Търся уроци по сръбски език около Бургас
Здравейте, трябва ми спешно уроци за начинаещ по сръбски език около Бургас, някой ако има контакти или нещо, моля да сподели, Благодаря предварително!

Коментари

1.   Уроци по сръбски език. Това е като да искаш уроци по македонски език :Д

2.   №1 не е вярно аз уча сръбски. Да езика е подобен, но има и много различни неща. Като слушам една сръбска песен винаги си мисля, че знам как се превежда, но не е така.

Писмено е труден езика, но общо взето не мога да кажа, че за граматика има какво да се учи почти като нашата е, но казвам ПОЧТИ не изцяло. Но аз не съм от Бургас за да ти кажа къде може да си намериш уроци по сръбски език. От София съм там има училища, в който го учат езика, но не всички само отделни паралелки не знам точно кой не се интересувам за това.

Метал 13г.

3.   №1 Зависи от кои край на държавата си, ако си по границата с Македония и Сърбия разбираш и горе долу се справяш с говоренето. Писането е ок както чуваш така пишеш имат само няколко различни букви. Но пък да го чуеш правилно трябва за да го напиш правилно. А вярваи ми щом автора е от Бургас за него това си е направо чужд език и за слушането писането и говоренето си му трябва даскал.

4.   И аз уча сръбски и много повече са разликите от колкото приликите много думи на български значат едно, а на сръбски съвсем друго, има 7 падежа и не знам колко изключения около тях. Така че "разбирачите" като номер 1 да се скрият