Споделена история от Образование

МУ Пловдив - рехабилитатор
Здравейте! Пиша тук, защото вече не знам какво да направя. Писна ми да ровя из интернет за тия университети, направо се отчайвам.. Та, по същество. Искам да кандидатствам в МУ Пловдив за рехабилитатор, но без да полагам изпит. Сестра ми кандидатства миналата година по същия начин, без да полага никакви изпити. Ето го и въпроса ми... Как да си изчисля бала? Питах сестра ми, но тя не помни. Много моля, който е информиран да пише, уверявам ви, прекарах цял ден в търсене И НИЩО!!! Ще съм страшно благодарна, ако ми помогнете!

Коментари

1.   Специалността се изучава в медицинския колеж,а за бала не знам.Мисля,че с матура по биология също става и май оценка по химия.

2.   Да, знам че е в медицинския колеж, мисълта ми беше със сигурност ли и тази година приемат с ДЗИ биология и оценка от дипломата по химия...? Т. е. без полагане на изпити. Понеже четох в сайта на университета, че има изпит по Етика(за специалностите в медицинския колеж), на което реагирах "wtf? !? "

От автора на темата

3.   Тази година е изпит по етика. Няма да се приемат студенти с матура. В сайта на МУ има справочник може да го разгледаш. Ето ти линк http://meduniversity-plovdiv. bg/images/MU_PLOVDIV_TEXT/KSK-2014/Справочник/Справочник_2014_web1. pdf

4.   Има ли реализация и то особено за мъж тази професия?

5.   Номер 4., аз познавам пък повече мъже с тази професия и много добър мой приятел е шеф на СПА-то в български СПА-хотел в чужбина с такова образование, но се почва от дъното де...

6.   Реализация трябва да има. Пък и в Пловдив тва си е професионален бакалавър - 3 години - чиста му работа... No3, благодаря, вече се уверих, че е с изпит, много интересно в устната част какво ще питат... И още по-интересно ми е дали наистина гледат да назначават след това по-ячки (по-пълни), защото това може да се окаже проблем :D

От автора
btw зад "aвтора" се крие момиче... Малко тъпо ми стои да напиша "авторка", мисля че не е много граматически издържано :D

7.   Към автора ходиш ли някаде на уроци по етика?
И аз ше кандидатствам, но зъботехника пиши да споделиш как върви подготовката... :))