Споделена история от Образование

Мнение за някой гимназии, изброени по-долу?
Здравейте, моля Ви дайте ми мнение за 33то, 1ва испанска, 2ра испанска, 18то, 32ро, 1во и 7мо у-ще? Тези, които учат или са учили в едно от тях. Питам относно средата ( учениците ) дали има агресия, злоба.. въпреки, че те са навсякъде.. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Единствения начин да избегнеш агресията и злобата е да не ходиш на училище хаха Испанските са хубави,но мисля,че 2 испанска все пак е по-добрия избор..За 18 съм чувала доста добри неща,но имай в предвид,че там се изучава японски,ако искаш да го научиш,значи мястото ти е там.

3.   Ако става дума за 1во Основно в Кюстендил, съм учила там 7 години. Мога да кажа, че училището е стриктно, с изключително добри учители. Има дисциплина, чисто е, хубаво е. Обстановката е много приятна.
За 7мо в Кюстендил.... ами не го препоръчвам.

4.   Завършила съм 7-мо, ама беше преди повече от 10 години, та нямам идея как е средата сега. А иначе е като на всякъде има и готини учители и не чак толкова... а и много си зависи на теб какви предмети ти се отдават. Ако си добре с литературата, примерно, учителката по литература ще ти е симпатична, ако имаш проблем с химията, химичката няма да ти е симпатична...

6.   Аз тази година имам нво и мисля на първо желание да пиша 18-то. Имам две приятелки,които учат там и казват,че е много хубаво. Относно средата - според мен във всяко училище има злобари,но съм чувало лично за 18-то,че има много готини хора !
Надявам се още хора да изразят мнение,защото и аз също щях да публикувам такъв въпрос тук. :)

7.   Преди учех в 7-мо (завърших преди 2 години). Има си бая готини хора там или поне тогава имаше.. Но да знаеш коридорите са много объркващи! :D

8.   В 32-ро не е толкова хубаво колкото някой хора го описват ! Елитно училище .. хаха голям виц е да знаеш ! Просто съвет .. препоръчвам ти 18-то и испанските .

9.   Във всяко училище има злобари за жалост. Но лично аз съм чувала хубави неща за 18-то! Препоръчвам ти и 31-во например :)

10.   Аз уча в 7-мо. Има агресивни ученици (то къде ли няма?),но
има много хора с готин характер. Аз лично си намирам теми за разговор с почти всеки :))

11.   Както сам си отбелязал в днешно време има навсякъде агресия и злоба в образованието ни, включително и от учителите. Внимавай, къде ще започнеш, много училища са, като динята - хубави вънка, гадни вътре. То навсякъде е така, но има и такива, в които ще си малко по-добре, успех :)

12.   Здравей, бих ти препоръчал 1-ва испанска естествено. Желая ти успех! След което 33-то, то се намира в Люлин и ако ти е близо, също не е лошо. Поне това знам със сигурност от приятели, които са учили там и са завършили.
7-мо в никакъв случай!!! Има много гадна директорка, която преди няколко години си позволи да действа на своя глава и над закона и забрани дългата коса при момчетата. Имаше предаване по телевизията затова.

13.   Здравей! Аз миналата година завърших първа испанска и мога да кажа много хубави неща за нея - учи се много добре, испанският, ако се стараеш, ще го научиш на добро ниво още в осми клас. Хората като цяло са готини, поне в моя випуск нямаше отявлени злобари. Учителите също повечето са много добри. Обаче понякога е малко по-строго, отколкото ми се е искало, т. е. когато някой учител отсъстваше, не ни пускаха да си ходим, а ни държаха и си губехме времето. Друго, което определено не е маловажно, като се има предвид, че ще прекарваш половин ден там - сградата е в доста добро състояние, миналата година правиха ремонт и има диванчета по коридорите.
Относно 32ро, в което учих до 7ми клас - аз съм много доволна от него, но доколкото знам от приятели, които останаха, гимназията не е на добро ниво. Много интриги, а и учителите са заядливи и с пристрастия.
Надявам се да съм помогнала и успех в избора!

15.   Ами аз уча в 2ра испанска, 10 клас съм и съм доволен. Всички са мн готини учиш някои от предметите изцяло на Испански в 9 и 10 клас. Учителите по Испански, Български и Математика са доста добри. Също така има и млади учители не някви бабички. Препоръчвам тти го. Ако имаш някакви въпроси с радост ще ти отговоря.

17.   "Мнение за някоЙ гимназии, изброени по-долу? "- омръзна ми от неграмотници

18.   НякоИ гимназии. Нито една дума в българския език не завършва на ? в множествено число!!!

21.   Към номер 15:понеже натам съм се ориентирала, но както казах сега следващата година ще съм 11ти клас, мислиш ли , че ще ме приемат добре , ако се преместя ( толкова късно).Жалко,че няма как да оставя фейса си ...

22.   Към 17 и 18, да прав/а си, моя е грешката.