Споделена история от Образование

Предстои ми изпит по Английски език и се притеснявам ужасно много
Здравейте предстои ми изпит по английски език и се притеснявам много.. дори се стига до безсъние. Молбата ми е ако може да ми кажете някакви сайтове за пробни изпити или сайтове където е обяснено точно всичко.. Уча по системата English for you.
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Не знам кога точно е изпитът, но ако е след по-малко от седмица, няма какво да се плашиш. Така и така повече няма да научиш. Аз избрах втора матура по английски и се надявах на 4. 50 - 4. 70. В крайна сметка изкарах 5. 54. Те правят изпитите лесни и съм сигурен, че ще го минеш с добра оценка. Единственото, което мога да ти препоръчам е по време на изпита, ако имаш възможност, да ядеш черен натурален шоколад и да пиеш зелен Монстър. Аз ги миксирах 2те неща и бях нечовешки концентриран. Успех и кажи как си го минал/а

2.   Предполагам, че си 8 клас. Не се притеснявай! Няма нищо страшно! :) Миналата година правих същия изпит и повярвай ми, мислех че ще бъде нещо за някакви хипер умници, но не беше толкова труден. Е, може би, ако бях учила щях да изкарам по висока оценка, ама мързел си падам и така го карах :Д.. И все пак изкарах 4 и 40 :Д.. НЕ СЕ СТРАХУВАЙ! Все пак от това не зависи нищо, просто ще проверят колко добре '' знаете '' английския. И нас постоянно ни плашеха, но ще видиш, че няма да е толкова трудно! :**
Целувки и УСПЕХ! :)
Момиче 15-16

4.   И аз имам 20 Юни изпит и се притеснявам ужасно много ! Уча уроците ,но ги забравям и последните тестове все изкарвам торйки и четворки дали мога да мина изпита и какви са вашите съвети ! ?

5.   ако имам 2 остава ли се да повтаряш

6.   Ако изкарам 2, какво става?