Споделена история от Образование

Притеснена съм за изпита по математика..
Здравейте! Ученичка от 7-ми клас съм и днес ми беше изпита по БЕЛ. Мисля, че поне с 5 ще мина.. Но след 2 дни ми предстои и този по математика.. Много ме е страх да не се проваля.. Попринцип не съм слаба ученичка, но не съм и най-добрата. Мога да кажа че съм по средата някъде - четворки, петици и така.. Геометрията ми е проблемна, цяла година се мъча да я схвана и не мога и не мога.. Вродено ли е не знам, защото от цялото семейство геометрията ни е най-слабата страна.. Всъщност не ме интересува толкова оценката, колкото това дали ще ме приемат там, където искам.. Не искам да оставам в същото училище.. Ужасно е тук.. Беше добре, но с годините става все по-зле и по-зле.. Моля ви помогнете ми, дайте ми съвет за успокоение, не искам да преписвам, просто начин за успокоение.. А не мога да седна сега да уча задачите, защото щом за цяла година не ги схванах за 1 ден ли ще ги схана? Помогнете моля ви.. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Спокоино ще минеш аз също миналата година имах матури (сега съм 8-ми клас) а имах само 2 2 2 3 2 2 3 и така на татък а накрая при резултатите 3, 128 няма да забравя тва число. Спокоино

Boy 15

3.   Как ти мина изпита? Аз съм 7 клас и мога да кажа, че тази беше доста лесно

4.   Хахаха, все едно чета за себе си. Същата съм по математика. :D Но накрая минах с 5. 125 по математика и 5. 644 по БЕЛ. Ще ми е интересно да споделиш и твоите оценки.

PrettyDarlTrue

5.   Минало и заминало :D
Ще кажа само оценките от втори модул, тъй като с тях се кандидатства.
БЕЛ - 5.138
МАТ - 4.950
Не са най-добрите, но са достатъчно, за да вляза от първия път. :)

6.   От авторката:
Номер 1 - прав беше минах си.
Номер 2 - Не ми се стори толкова трудно, оценките по-горе са моите. :)
Номер 3 - Само не ми се смей на оценките. :D :)