Споделена история от Образование

Частни уроци по български език и литература, математика и английски език за 7 клас.Спешно!
Здравейте, бихте ли ми препоръчали някои хубави частни учители, които могат да ми преподават уроци по математика, български и английски и да ме подготвят добре за матурите, но да не е у дома(не говоря за външен вид хубави )да е в град София, цената да е около 10 най-много 15лв за 60 минути, да преподава добре и да е мила, не някоя, която постоянно крещи и да това е. Задължително искам да е ЖЕНА. Моля ви, спешно е, давайте съвети! Моля редакторите, да го одобрят, важно е!!

Коментари

1.   Здравей.
Аз не мога да се нарека учителка по Английски. Точно обраното :Д Учничка съм 9-ти клас с профилиран - английски език.
Кой клас си? 7? Мога да ти помогна ( по интернет ) безплатно :)

2.   По рисуване учител не искаш ли? Като гледам такива истериясали, които мислят, че ще им свърши живота, ако нямат бал 10000, направо ми става жал.

3.   От авторката: Не бъркай думата "истерясал" с човек, който иска да завърши с отличен и да влезне някъде , където после ще има някаква професия , а не долнопробна чистачка по улиците .Не съм ти искала мнението ,а искам просто да ми дадете съвет.Като не ти харесва, не коментирай! До номер : 2
В 7 клас съм . До номер :1

4.   Аз съм вземала уроци в ``Образователни технологии`` и бях много доволна. Бях 12-ти клас и се готвех за матура. Цялата група, която учехме там имахме над 5, 20 на матурите по български и литература. Ако не се лъжа, уроците се провеждаха 2 пъти в седмицата, по 2 -3 учебни часа, цената беше 120 лв месечно. Доколкото съм запозната дават уроци и на по - долните класове, но все пак провери в интернет, дали те устройва цената, времето на провеждане и др.

5.   Мога да ти препоръчам една много добра по математика. От двойкар, направи момче да влезе в елитна столична гимназия.

6.   От авторката : до номер 5:Ами, давай кажи я стига да е от София. Казвайте и за българския, защото като гледам никой нищо не препоръчва за него :/