Споделена история от Образование

Кандидатстване след 7 клас
Здравейте,момче на 13 години съм.
Може ли да ми кажете дали е възможно да ме приемат в МГ Петър Берон Варна с общ бал 31.Много е важно за мен.
Много се притеснявам , дали ще ме приемат ? Моля.

До редакторите:Пуснете историята ми,много е важно за мен?

Коментари

1.   Колко ти е оценката по математика. Щом имаш бал 31 сигурно не е 6, така че защо искаш да влизаш там. Пък и познавам хора от там и бала им е 35, 34. Има и по-ниски обаче те не са в много хубави паралелки. Ама там се учи наистина трябва да ти се учи, а с този нисък бал не ми се вярва да си много ученолюбива, ама може просто да си била притеснена, матурата не показва на сто процента реалните знания. Аз например от невнимание имах 96 точки по математика, ама матурата ми се стори доста лесна нали е за всички ученици. Все пак какъв език искаш да учиш? Тази година баловете са по-ниски, така че може и да влезеш, ама по-добре отиди в някоя по-обикновена гимназия.

3.   Колко ти е оценката по математика. Щом имаш бал 31 сигурно не е 6, така че защо искаш да влизаш там. Пък и познавам хора от там и бала им е 35, 34. Има и по-ниски обаче те не са в много хубави паралелки. Ама там се учи наистина трябва да ти се учи, а с този нисък бал не ми се вярва да си много ученолюбива, ама може просто да си била притеснена, матурата не показва на сто процента реалните знания. Аз например от невнимание имах 96 точки по математика, ама матурата ми се стори доста лесна нали е за всички ученици. Все пак какъв език искаш да учиш? Тази година баловете са по-ниски, така че може и да влезеш, ама по-добре отиди в някоя по-обикновена гимназия.

6.   Колко ти е оценката по математика. Щом имаш бал 31 сигурно не е 6, така че защо искаш да влизаш там. Пък и познавам хора от там и бала им е 35, 34. Има и по-ниски обаче те не са в много хубави паралелки. Ама там се учи наистина трябва да ти се учи, а с този нисък бал не ми се вярва да си много ученолюбива, ама може просто да си била притеснена, матурата не показва на сто процента реалните знания. Аз например от невнимание имах 96 точки по математика, ама матурата ми се стори доста лесна нали е за всички ученици. Все пак какъв език искаш да учиш? Тази година баловете са по-ниски, така че може и да влезеш, ама по-добре отиди в някоя по-обикновена гимназия.

7.   Здравей, аз също съм на 13 и според мен с този бал може спокойно да влезеш. Просто трябва да имаш желание за учене и всичко ще бъде наред. Успех!

8.   Оценка по БЕЛ-6, оценка по БЕЛ от НВО-4, 555.
Оценка по Математика-6, оценка по Математика от НВО-4, 866

9.   Възможно е, но най-вероятно с физика :)