Споделена история от Секс и интимност

Той не иска да правим секс.
Здравейте, съвсем случайно попадна на сайта Ви и реших да споделя и моята история.
От 2 години излизам с едно момче, в началото имаше страст, която поддържаше връзката ни. Сега след 2 години нещата много се промениха, той постоянно работи и имам чувството, че съвсем забрави за интимния ни живот. Спим заедно всяка почти всяка вечер, а не правим секс, чудя се това нормално ли е, временно ли е или има някаква друга причина. Сигорна съм, че не ми изневерява през повечето време сме заедно, никога не си крие телефоните и лап топа вече бях започнала да се съмнявам и дори му проверих и телефона, но няма нищо съмнително. Красива съм не се съмнявам във това, казват ми го всеки ден, той също е много красив мъж. Само, че липсата на сексуален живот ме кара да се замислям за връзката ни. Моля за някакъв съвет.

Коментари

2.   Не се ли досещащ, че човекът е уморен? Аз например, преди време ставах в 5ч. и си лягах в 23 ч. Мислиш ли, че вечер ми е било до секс? Да, правеше ми се, но нямах сили. Или изпитвах желание през деня, когато е почти невъзможно.
Хубаво е да поговорите по този въпрос. Поинтересувай се напрегнат ли е, има ли проблем в службата, само от умора ли е и т. н. На мъжете им се отразяват тези неща.

Аннабел

3.   Изчерпана връзка. Или е много изморен.

4.   Първо ревете, че мъжете искали много секс... после пък като не искат нищо от вас, но все пак са с вас пак ревете, че сигурно ви изневерявал щото не сте правили секс... вие знаете ли се какво искате???

Доскоро излизах с една мацка 2-3 месеца, така и не се нави да правим секс и сега, когато си намерих момиче, което ми се отдава изцяло онзи несигурната искала да сме заедно, била ми давала и куп оправдания...

После ние сме били несигурните...

Поздрави, Узунов

6.   Нормални семейни отношения...омръзване,умора,апатия и все му е тая дали ще прави нещо или не с теб след работа.

7.   Има любовници за тая работа.