Споделена история от Образование

ПМГ "Никола Обрешков" Бургас
Здравейте, аз съм седми клас и искам да кандидатствам в Пмг Бургас. Моля някой, който е учил или учи да сподели хубава гимназия ли е? Трудно ли е? С какъв бал е влязъл и какъв профил.?

Коментари

1.   не ти я пропоръчвам познавам много хора от там и за тях това е голямо мъчение всеки ден си от 11:30 и те задължават да ходиш на състезания по математика

2.   Не влизай!!! Там съм вмомента 12 клас най ужасните ми години в живота бяха в това училище. С математика съм и влязох с 5. 998 по математита и 5. 986 по български. Както се вижда по успеха от матурите ми не бях и не съм мързелива. Просто учителите не струват и пишат двойки за най-малкото, а петицата е най хубавата оценка. 6ици са ми писали около 20-30 за тези години. По математита ходя на олимпиади още и още (сега искам да уча висша математика) и съм минимум на 4 място, а в училище имам 5 за годината. Просто не ти препоръчвам това училище.

3.   зависи какво разбираш под "хубава гимназия" - ако имаш предвид, че държат да се учи, да, така е, има и ред, в такъв смисъл е хубава. че е трудно, трудно е, но така се върви напред. там ще изкарат максимума от потенциала ти и ще се научиш да полагаш усилия, ако вече не си го направил/а.
Ж44