Споделена история от Избор на редактора

Бях проститутка - подробностите!
Преди време бях написала своята история тук-Бях проститутка!!! -1-ва и 2-ра част. Тези от вас, които успяха да прочетат и двете части(преди администраторите да изтрият втората) ще успеят да навържат доста от нещата.
Много от вас не ми повярваха, много от вас изразиха възхищението си спрямо мен... благодарна съм на всички за коментарите, но както не веднъж съм казвала-споделих историята си с цел да помогна на онези момичета, които си мислят, че всичко е розово в тази работа.
Реших да напиша отделни откъси, които и до ден днешен не напускат съзнанието ми. Честно казано, този път го пиша просто защото мисля, че ще ми олекне до някаква степен.
Много ситуации в собственото ми, а и не само ежедневие ми напомнят за живота, който имах в Германия и Италия... и то много рядко в добрия смисъл.
Първото нещо, което нахлува в мислите ми точно сега е периода, който прекарах в Италия.
Там осъзнах грешката си. Там се влюбих в албанеца. Там имах свобода и все още не бях затънала в мръсотия.
Хотела, в който бях отседнала беше пълен предимно с чужденци, повечето от, които проститутки и сутеньори.
От хотела до околовръстното си взимах такси-едно и също всеки ден, което ме оставяше на Карафур. От там вървях около километър пеша, защото ме беше срам да кажа на таксиджията къде да ме остави. Е, след време разбра какво правя, но това е друг въпрос.
Първия ми клиент там беше като разгонен тинейджър. Свали ми панталона със скоростта на светлината, и свърши със същата такава.
Парите, които изкарах там още първия ден бяха като съм за мен, но започнах да крия от моя доста по-късно. Там курса ми беше по 30 евро. След време, когато мъжете ме научиха започнаха да ме искат за по-дълго време, водиха ме по хотели, оставяха бакшиши. Разбира се аз изпращах почти всичко на моя хубостник, на който все изникваше работа и все отлагаше идването си при мен. За сметка на това все имаше нещо за плащане, заеми, все колата беше развалена...
Както и да е. Още на третата седмица там, сама осъзнах какво става. По това време горе долу се запознах и с албанеца. Първо ми беше клиент, после започна да минава в обедните си почивки край мен за да обядваме заедно, после започна да ми дава пари само за да прекарам малко време с него, после започна да ме води на нощни разходки край морето, по пицарии и ресторанти, и в един момент той вече не беше само клиент за мен. Спрях да му взимам пари, и бяхме като нормалните двойки-само дето през деня проституирах. Той караше фолксваген лупо-от онези малките. Един ден докато го чаках да зареди бензин, с черен маркер написах истинското си име на сенника пред шофьорското място. Тогава той разбра, че чувствата ми към него са истински. Малко след това моя явно се беше усетил, че нещо нередно става при мен и ми прати Д.
Както казах и в предната си история, тя през цялото време е била с него и двамата са ме лъгали, че тя е приятелка на най-добрия му приятел.
След като изпортила всичко на моя, получих заплахи от него, прибрах се за България и се опитах да започна нов живот.
С времето разплетох всичко. Повече не видях моя албанец.
Не след дълго той отново ме потърси с познатите обещания и молитви да замина за Германия, но този път да съм сериозна и наистина да спестим пари за собствен бизнес. Отново приех въпреки, че знаех всичко, и тези лъжи ми бяха излишни. Този път знаех, че щом отида в Германия ще му бия шута и ще изкарвам пари само за себе си.
Така и стана... но за кратко. Няма да изпадам в подробности за оня копелдак от П. и "жена му", нито за това как прекарах времето си в квартирата им, защото това е нещото, което най-силно искам да забравя, за това ще превъртя лентата до момента в който С. ме уреди на работа в клуба, където работеше.
Зимата прекарана в клуба в Росбах също остави трайни следи в мен. Дните там мнаваха бавно и мъчително там, защото постоянно бях под строгия контрол на С.
Мъжете, които посещаваха клуба бяха разнообразни и много от тях успях да опозная. Любимия ми клиент беше един дядо чукнал 60-те, който на времето е имал пуф и бил адски див! Помня как си носеше я кокаин, я трева и пиеше като смок, после чукаше като 20 годишен. Не ми беше "любим" заради това обаче. Той беше единствения ми клиент, който ми даде съвет да се откажа от тази работа и то от сърце! За жалост не знаеше, че аз бях на сила там.
Друг клиент с който всички момичета умираха да са беше Алекс-млад и симпатичен полицай, чиято жена го напуснала заради... малката му пишка. Дали от комплекс, дали от друго, тя дори не му ставаше. Всеки път когато дойдеше в клуба искаше мен, но ако аз бях заета с друг, той просто се даваше на първата, която го докопа. Идваше веднъж седмично, поръчваше просеко за всички момичета, а като се напиеше барманките просто вадиха нова бутилка на негова сметка без да го питат. Помня, че една сутрин имаше сметка от просеко близо 700 евро.
Както казах, не му ставаше и това, което правихме в стаята беше той да ме лиже-дълго и непрестанно. Нямах нищо напротив, защото сме прекарвали най-много час, а ми е плащал за два или три(в резултат на пиенето въобще си нямаше идея за колко време плаща, за това и всички момичета му се натискаха). Помня как една сутрин шефа на клуба-Ярон попита кой е бил предната вечер с Алекс. Вдигнах плахо ръка, защото не знаех какво е станало, а то се оказало, че в шкафчето, което е ползвал Алекс е имало три опаковки от виагра... Всички мислиха, че най-после му е станал и го е огряло, и аз не опровергах мислите им защото не исках да му се присмиват повече. Харесвах го до някаква степен.
Имахме един клиент-дилър. Не помня как се казваше, но не беше германец. Той винаги водеше свои "приятели", продаваше им кока, ние имахме клиенти и всички бяхме доволни. Един ден ми казаха, че бил обратен и понякога плащал на момичетата да го задоволяват с подръчни материали.
В Росбах имах какви ли не клиенти.
Както споменах във втората част на историята си, след като избягах от клуба и от С. и К. , попаднах при брата на един клиент. Там изкарах края на зимата и началото на пролетта. Чаках да ми намерят нормална работа, но за жалост с чакането си останах. Всъщност не знам дали наистина чаках това, или останах там толкова време просто защото си бях паднала по брата на клиента ми.
Началото на пролетта заминах за Щуттгарт, където бързо намерих мястото, където сина на К. ни беше завел преди време с Д.
Там имах най-много перипетии. С момичета от улицата, с полицаите, с клиентите... Но нека да оставим тази част за друг път.
Знам, че изповедта ми отново ще провокира куп негативни коментари и емоции спрямо мен, за това ще ви помоля да си ги спестите. Както казах в началото-просто искам да ми олекне. Знам, че никога няма да забравя този период от живота си, и никога няма да напиша книга за това(по обясними причини), както много от вас ме посъветваха. Просто искам да разкажа това на някого, и да не ме натоварва психически толкова много самата мисъл, че крия такава тайна от всички хора в живота ми. Скоро ще напиша и за живота си в Щуттгарт...

Коментари

51-82 от 82

56.   Момче на 16.

Не мисля че мястото ми е тук ама айде...

Сегашна, бивша проститутка няма. Щом си проституирала преди, няма 100% гаранция че няма да се върнеш към това, в това бъдете сигурни!

А това с проституцията - понякога обстоятелствата подлагат разсъдъка на изпитание и най-лесния начин, разбира се, е да пренебрегнеш достойнството си (освен ако имаш избор).

Проститутките дето са станали такива по своя воля не заслужават моето уважение и няма да го заслужат, прав ви път сами си решавате съдбата - с кого и за колко кеш да се е*ете.

Поздравявам тези които са се отказали от това порочно и позорно за една жена деяние. Радвам се, че има жени които знаят къде е КРАЯ НА ПЪТЯ.

Толкова от мен, поздрави на отказалите се и по-здрави на продължаващите.

58.   Някой може ли да ми даде линк към другите истории?

59.   Намери албанеца отново,моля те!Може да стане като в pretty woman ,гледай филма и се усмихвай , скоро всичко ще бъде наред :*

61.   Аз също се издържам от проституция, нямам сводник и не бих се върнала в България за да работя по повече от осем часа за пари, който не стигат за нищо. Така съм доволна от стандарта, който си осигурявам, помагам финансово на семеиството си, момичетата с които общувам са в същия бизнес така че не се замислям за социалната изолация, случва се да излизам с клиенти да вечеряме, да пием по нещо, обикновено са самотни мъже, които търсят връзка, но аз харесвам независимостта си. Работила съм в Германия, където отношенията са много коректни може да се нощува безплатно в повечето клубове, да, плащаш процент но собственика осигурява реклама и апартамент, в който се работи. Всичко е законно стига да си плащаш данъците разбира се. Избягвам мъже от Балканите и така избягвам и проблемите. Всеки прави своя избор в живота. За себе си мога да кажа, че понасям негативи, разбира се, но мисля че във всич ки сфери на живота човек прави компромиси със себе си, за да получи нещо.

62.   61, колко години мислиш, че можеш да "работиш" така? как си се представяш след 10 или 20 години? в крайна сметка това не е професия, с която можеш да се пенсионираш. имаш ли спестявания, правиш ли някакви инвестиции?
не се заяждам просто ми е интересно.

63.   Да, смела си - тръгнала си, въпреки че сигурно си знаела къде отиваш.
Силна си - устояла си на всичко.
Оценяваш хората.

Но само едно единствено не успях да разбера - защо не вложиш всички си тия качества, в нещо стойностно, ами ги пилееш измежду цигарения дим в бардаците, където вярвай най-истинското, което можеш да срещнеш е златото!?!
Ми тва е истината, някои хора просто си ги влече - свестни, имат морал, имат силата, но защо по калните пътища газят .. Защото, разбираш ли, ако беше проста, нямаше и град да ти дреме, както на повечето такива момичета, дори нямаше да подозираш, че има друг, малко по-добър и нормален свят, но да имаш някаква положителни качества, макар и недоразвити (и то поради условията на живот) и да тънеш в тая помия - ми т'ва е най-тежкото изтезание за душата, не продажбата.

64.   Хора явно не сте чели другите части на историите!
Историята е написана преди година и 7 месеца, а момичето беше написало, че вече от две години си има гадже и живее в България и работи нормална работа.
Отдавна се е отказало момичето, просто и тежи на съвестта!

65.   Леле.. жено напиши една книга. Много е интересно.

66.   към 62-и аз това работя и за 3 години съм си купила имоти в Бг, с нармите от които мога да живея. Така че не мисля да се пенсионирам с тази работа, Познавам много умни момичета, работят по 2 седмици през месец, два, едно такова момиче си е накупило имоти в Испания, Германия и Полша. Наемите които получава са 1500 евро, знае 4-5 езика прфектно и е свободна финансово да развива личноста си и да се занимава с неща, които и доставят удоволствие. Не съжалявам за нищо, всеки понася негативите от работа, която не му носи нито удоволствие, нито му осигурява качествен стандарт на живот. Не мисля ме ако бях работила в Бг за 500 лв през тези 4 години, щях да съм по удовлетворена от постигнатото в момента. Само да уточня, че съм благодарна че не съм работила като авторката и не съм пржовяла нищо от ужасите, които тя описва.

67.   Бих си позволила да дам един съвет на всички момичета, които са решили да работят това. Не тръгвайте със сводник или с "обичан мъж", тези изверги са способни да ви съсипят. Първо:внушават Ви че това е много опасна работа и тв ще ви "пазят", второ- не казвай на никой, защото ще кажа на близките ти, трето-предлагат Ви работа на улицата, където наистина е опасно, четвъро-вземат ви парите и не се знар колко ще ви дадат и дали изобщо ще ви дадат нещо. Затова, учете език и търсете в интернет. има клубове, студиа, сауни, в Германия и Австрия, където е абсолютно легално, луксозно и интелигентно. Там няма извръщения, изнасилвания, неплащания. Всичко е спокойно и уредено. Ако ходите някъде, отивайте там сами, и си работете за вас колкото искате и както искате. Не ви трябва никой да ви "пази"то няма от какво

71.   Така е, права си 66. Бих написала много подобен коментар от свое име и започвам че се напуших и се вдъхнових от Авторката на темата.
Работила съм като компаньонка в.. да започна от начало- в Плевен където си прекарвах лятото се сприятелих с опитна компаньонка която ме свърза с импресариото си Ернесто. Изпратих му снимки в плик, говорихме от пощата с моя английски, изпрати ми билет и писмо от имигрейшън за визата. Казах на нашите че заминавам с балет за Африка. И така 1993та август, след 2 седмици на станция в Несебър отлетях с полет София-Хараре.... ако недоумявате това е столицата на Зимбабве.
Балет 5 момичета чехкиня, рускиня, аз и две близначки от Пазарджик си измислихме съчетания, танцувахме и пиехме шампанско в паузата с черни генерали и политици от братско Зимбабве. Заплата 1300долара на месец още 1000 от напито шампанско и кикотения по масите. Никой не ни е насилвал за нищо и нито едно момиче не се оплака, работехме в нощния бар на най-скъпият х-л в Хараре 1992 :Д. Спяхме в къща с прислужница и градинар. Първата заплата я взе Ернесто за билетите и всичко и от там като започнах аз да къртя, след 6 месеца, в средата на зимата на 1994та хванах обратния полет за София. Не бях спала с клиент на бара за 6 месеца въпреки че можех да си хвана любовник ако исках.
Ох чувствах се като богиня, когато вдъхнах свежия зимен въздух на раздираната от стачки София. Никой не бях залъгвала с любов, беше ми плащано стриктно за компания. И сега следващият абзац не е за вехти малки бърсали със слаби нерви хахахаха-
Бях на 20 години и имах 12 800 долара и още 2000 в злато и парфюми!! Преди 6 месеца се пръсках с Клиндойл или Джакомо от 20 лева а сега имах 30 парфюма от по 100 долара подаръци до един, на марки за които бях мечтала а за някои само чела в романите на Джудит Кранц като например "Джой" на Жан Пату. Сега го имах, струваше 200 долара а селянките през 1994та даже не знаеха кой е Жан Пату. Семейството ми не беше бедно и съм разглезена исках всичко веднага и сега, станах компаньонка защото обожавам красивите вещи и ми трябват пари.
И сега 21 години след Зимбабве и работа вече с консумация в Лозана, Лимасол, Никозия, Цюрих, Лондон, Виена, Бейрут и Джуни имам доста имоти и богат любовник и спрях да бръмча. Пуша трева и си събирам наемите по цял ден. Нямам деца, давам пари и внимание на едно дете от дом което минава през нас всяка седмица. Процент на никой не съм дала, освен шефа на кабарето, никакви улици, само скъпи кабарета, колко трябва да си проста да повярваш че те обича а те кара да работиш това. За нищо не съжалявам, но тайно ме хваща срам като видя красива и бедна жена която се бори с живота като грешен дявол, а аз дяволицата постигнах всичко с лекота.

73.   Има ли част 2-ра?

75.   трогнах се от твоята история искам да те попитам някой въпроси относно работата ти в германия интересувам се защото искам да взема няколко момичета и да направим пари заедно и как и от какво се нуздаят за да са доволни и ще можем ли да си пишем някъде на лично ще направиш голяма услуга на мен и на тях защото в тази българия от глад ще умрем. :)

77.   Уж преживяла такъв ужас, а как разказва надълго и на широко за клиентите си и сексуалните си практики, много подозрително ...

78.   Не се правете на жертви, вие сте си избрали този начин на живот просто защото ви е по лесно "Човек винаги има избор, дори и с опрян пистолет в главата"

79.   И аз се занимавам с просититуция, не е толкова зле колкото го описвате-поне аз лошо държание от шефове не съм видяла. Наистина има и трудни клиенти, но това е рискът на професията, а парите си ги бива. Сама съм, няма на кого да разчитам, а това са лесни пари за мен, единственото трудно ми беше, че трябва да работя през нощта, а не съм нощтна птица, но си заслужава мъчението, най-малкото толкова пари в България по никакъв начин не мога да си докарам. Със сводници не работя! Пия само, ако клиента настоява, но гледам да спазвам мярката си-наркотици никога не взимам въпреки, че са ми предлагали(не съм фен на упойващите вещества). Най-странния ми случай беше един мъж, който дойде много пиян и ми плати за два часа в които си говорехме в стаята без дори да се съблека. Съвета ми към всички момичета които са решили да се занимават с това е да избират внимателно местата на които ходят и да избират клубове, а не сводници, а също и да не прибягват към алкохол и наркотици колкото и да е тежко. Аз не знам професия която няма лоши черти, така че всеки да си реши за себе си дали е това което иска да прави-не само парите са важни, но да не съжелява един ден. Аз харесвам работата си и си личи по това, че клиентите се връщат при мен защото получавам лично отношение, а не само да им се надупя и да охкам половин час, колкото да мине(и такива моменти съм имала), но винаги се старая да дам най-доброто отношение на което съм способна.
Желая успех на момичета които са прекратили кариерата си и късмет и здраве на тези които все още практикуваме.

82.   От авторката:
Номер 75, това не е решение!
Отдавна има агенции, които предлагат легална работа в чужбина, стига да знаеш поне малко език. Някой от тях дори не изискват комисионна, и ти осигуряват покрив над главата!
Искам да се обърна към всички, които са коментирали под поста ми:
Скъпи хора, написах историята си с цел да предпазя други момичета и жени, намиращи се на крачка от проституцията. Ако мога да предпазя поне една жена от това да тръгне да продава тялото си, чрез историята си, бих била повече от доволна! Такава безработица и безпаричие е настанала в България, хората са в безизходица, светлина в тунела няма, и трудностите на живота тепърва започват за младите момичета. Особено за тези от тях, чиито семейства са на прага на бедността! И сега за да не ми изкривите думите отново-нямам предвид, че бедността е извинение да станеш проститутка! Имам предвид, че живота е много по-труден за бедните хора, и още повече за младите от тях(независимо от пола им), защото те рядко имат шанс за развитие.
След като излязох от този порочен кръг и се прибрах в България, до ден днешен съм се запознала с две момичета които проституират, и се оказа, че едно момиче, което познавам от 14 години също е зад граница и се занимава с това!
Ако си мислите, че във вашия приятелски кръг няма "работещи момичета", огледайте се пак. Оказва се, че всяка една от тях има сходна на моята история.
Едното момиче всяко лято заработва в Холандия, и не защото е много влюбена в мъжа до себе си(който впрочем е женен), а защото отдавна е разбрала, че в този бизнес няма място за любов, важни са само парите. Щом може да си позволява зимата да не работи, само това има значение за нея. Тя започнала с тази работа също след завършването на гимназията. Едва ли не на сила я закарали до Гърция, и от тогава до сега е обиколила повече от 5 държави. Не ми е казвала конкретните причини да се стигне до там, или колко сводника е сменила, но казва, че сега и е добре. Другото момиче е най-обикновена студентка с обява за платена любов в интернет пространството. Бяхме съквартирантки няколко месеца, и тя дори се опита да ме навие да работя редом с нея. Естествено не се навих, и си намерих друга квартира. С третото момиче се познаваме от деца, но по някаква причина бяхме прекратили контакти. И ето как тези, страхотни момичета са имали своите основания да тръгнат по пътя, който и аз съм извървяла. Тъжно е.
Обяснила съм най-подробно защо съм писала продължение, и защо съм навлизала в детайли, друг е въпроса ако четете отгоре-отгоре, и подминавате коментарите!
Изминаха повече от 5 години, и нищо не съм забравила! Подробностите избледняват в съзнанието ми, но това е нещо, което човек би забравил трудно!
Не знам защо масата потребители тук обичат да играят ролята на съдници.. Бъдете малко по-толерантни!
Не съм търсила съжаление, единственото, което съм търсила, и търся и в реалния живот от хората, е РАЗБИРАНЕ!

83.   Много от потребителите тук са със сходно поведение на изроди! Които без да са чели темите хулят по най-гнусния начин хора, които искат понякога просто да си излеят мъката. Или просто съвет, или пък просто малко внимание и утеха... но насреща има едни гадни и озлобени комплексари, които се гаврят...

Няма да забравя една тема, в която жена на възраст 35-40г. в трудно финансово положение, разведена, беше писала, че роднините и са я зарязали, че не я търсят, че преди е имала възможности и им е помагала и изведнъж като е спряла са се отдръпнали от нея. Жената просто искаше съчувствие, защото имаше и болест, която се лекуваше само в няколко развити държави по света. Гадните спамери и човекофоби се опитваха да я изкарат едва ли не не човек, заради това, че иска подкрепа от роднините и близките си. Изкараха я хленчеща женица, която не можела да се оправя сама и тн. Много ги нападнах темата... направих ги на нищо! Та скочиха и върху мен. Но спрях да се занимавам с подобни идиоти, защото просто няма смисъл.

Сега, авторке, това е ясно, че е най-древната професия, но е и една от най-неморалните. Сори, ама аз никога не бих взел на сериозно жена, която е постъпвала със себе си по този начин. Но те поздравявам за това, че си направила правилния избор и си се махнала от тази гадна професия. И по-добре. Радвам се, че си се измъкнала и от сводника си.

Пожелавам ти да си жива и здрава и умна за напред :)!

Поздрави, Узунов

86.   Само едно ще ти кажа: Бог те обича. Погледни към Него и оправи живота си.
Има един цитат от Библията, който искам да споделя с теб:
"Към Мене погледнете, и спасени бъдете всички земни краища, защото Аз Съм Бог и няма друг.... "

Дано намериш утеха, очистване и прошка при Христос. Защото Той и за тебе пострада на кръста - за да бъде дадена прошка и за твоите грехове.

Просто погледни Нагоре, отвори сърцето си, и ще срещнеш Този, Който може да ти помогне.... Той е отговора на твоето търсене, знай това...

87.   Просто се изповядай при православен свещеник и ще ти минат всякакви терзания на съвестта. Не се срамувай да отидеш на църква. Господ обича всички хора, без значение кой какви грехове има. Важното е, че си решила да се обърнеш към доброто. Успех!

88.   Авторке, евала разказваш добре правиш, но да не отворим подробности, са няма да изброя сводниците в Щутгарт или в Берлин кой сводник пуска съпругата си, гледам една писала, че в един час изкарвала 400 лв, не са хубави работи това, че гледай намерили са обезглавена руманката... влизат деца на 12-14 години момичета, малко да се съобразявате.

89.   Знаеш ли, без да съм прочела цялата история... само от заглавието на темата, и малко прочит. Мога да ти кажа само едно единствено нещо-Никога не трябва да осъждаме чуждото минало, защото не знаем своето бъдеще. Ще си направя труда да я прочета по-подробно. Никога не съдя хората.
Каквото и да се случва в живота ни, каквато и да ни е съдбата и житейските изпитания-винаги присъства любовта, влюбването.

92.   Обръщам се към всички момичета и жени, работили тази работа. Като една от тези момичета, преживяла всички емиций, съпътстващи тази работа, минала през всички филми на ужасите, искам да споделя че жените преживели това са научили такива житейски уроци, каквито никъде другаде не могат да научат. Тези жени са в пъти по устойчиви на трудности, тези жени са в пъти по-добри от "другите", и в пъти по-богари душевно, и те заслужават поклон! Те са имали смелостта да се изправят пред мечтите си, да се борят за по-добър живот, те са успели да помигнат на близките се финансово, поели цялата тежест върху крехките си плещи, те са майки, които искат да помогнат на децата си, те са жени, дали сила за живот на самотни и обезверени мъже, те са ощастливили много повече хора, от колкото "добрите жени, оплакващи се и съдещи". Тези жени не могат да споделят с близките си, колко са платили за да зарадват родители и деца, тези жени са по близко до "Богиня", от колкото "добрите". А жените, родени в Западна Европа, на тях не им се налага да извършват такива геройства, защото Държавата е помислила за близките им. Повечето от българките зад граница работят това, за да могат другите българи, останали тук, да имат малко по добър живот....

94.   До 92Н
" Те са имали смелостта да се изправят пред мечтите си".
Само не ми казвай, че мечтата ти е била да станеш проститутка. Защо не мечта да учиш, да станеш лекар или инженер, а избра най-лесното-да разтваряш краката си! Защото е най-лесно!!!
И не разбирам защо смяташ, че проститутките са по-добри от другите или по-достойни. Ако беше така, всяка, продавала тялото си щеше да се гордее и да го казва гласно, а не да лъже в България, че е болногледачка в чужбина. Щеше да има издигнат паметник на проститутката, щеше да има наречен празник на проститутката. Всяка фамилия щеше да се гордее, че имат за снаха проститутка или дъщеря! Всеки мъж щеше да се гордее, че жена му е проститутка. Чак и богини били, душевно богати били.
Не упреквам никого, но да се възвеличава една срамна професия, и да се пишат глупости, просто не съм съгласна.

97.   Чел съм истории от проститутки, това, което ме удари като започнах да чета твоята, е спомена, че мнението ми за проститутки, като подчертавам, че ти ме подсети за този спомен, е че сте много спокойни, разсъждавате на ниво, и вероятно имате висок интелект.
И това го съдя от гледна точка на хората, които аз познавам, които не познавам, но съм работил с тях и всякакви хора, които мога да сравня по интелект с теб.
От проституирането ли го научихте някакси това?
От болката, която може би е и причина да проституирате ли?
Много добре си спомням, че последния път като съм чул история на проститутка, съм си създал точно това впечатление, което написах в началото.
Не мога ди си го обясня, озадачен съм.
Тема от преди 8 години, но... Защо се реши да проституираш? Липса на пари? Болка? Идвете?
Ако някой знае тема, в която авторката обяснава защо е взела това решение, нека драсне.
Къде си сега... В живота, не локация.

98.   Наивници, докога ще се оставяте да ви лъжат. Още в началото се разбира, че историята е измислена. Под един и същи ХАШ пише хем авторката, хем коментиращ. Вижте постове 8 и 11. Елементарно...

99.   Към 98. Браво, хвана 2 коментара от един и същ човек, това няма как да го сложиш като отговорност за истинността на темата.

Може да е коментиращ представящ се за авторката и в двата коментара.
Може да е авторката, да се е поизложила да си е писала коментар и да се е представяла за друг. С някакви малки цели, които накрая да накарат хората да се съмняват във всичко, но нищо не е доказано.
Но дори и някой от коментарите да е неистинен, не означава, че темата не е. Изобщо.
Как може да виждаш 1 такава нередност и да съдиш крайния резултат директно от него. Има нередност. ТОВА Е. Няма такова нещо като подобна нередност да доказва истинността на темата.

За мен в темата има истина, защото съм чел и други разкази за проститутки и намирам общ начин на изразяване. Конкретно според моите засечки, спокойствието, приемане на случващото се, комуникация, научаването на малък кръг от умения, защото всякаш друго не съществува и то в повечето случаи в степен по-голяма от тази на не-проститутките (като нямам предвид ебане и проституиране) и т. н. и т. н.

А ти, 98, може да спреш да наричаш хората това и онова само, защото си решил до втория ред задача от 15 реда.
Мислиш, че си шерлок, но като си намерил следа, то това не ти решава случая, изобщо не. Нередността е елементарна, но ако се хващаш за нея като крайно доказателство, ако се възгордяваш, ако обиждаш, ако гледаш другите от високо, че си открил доказателство, а всъщност е далеч от достатъчно, то не само нередността е елементарна, но и ти самия.

100.   99, ти като не си елементарен, знаеш ли колко истории се пускат от едни и същи Ай Пи адреси? Самият модератор го признава. От 10 години следя сайта и много добре усещам измислените истории на няколкото активни '' писатели''. С този менторски тон само ме караш да мисля, че ти си въпросната проститутка.

101.   За мен най-измисленото е "Но нека да оставим тази част за друг път. " Това като някой кандидат-писател с шаблонни изрази.

103.   Към 50 Евала! Че има още свестни мъже! Аз също я укорявам и съм писала доста! А и моля да поясните всички които подкрепяте тая извратеност наричате това професия? ! И къде се учи тази " професия " че да получа и аз квалификация на професионалистка! Хаххахахха направо... Значи всяка жена е професионалист защото има путка задник и уста! Брей... Може ли да гнусоъе така българския език и да му придавате свое значение? ! За мен това е " работа " за безмозъчни без образование и най вече морал! Такова за мен сте същества от женски пол които нямат капка уважение към себе си и грам достойнство! То не само че е лесно Ами и доставя удоволствие! Как няма.... Да вземаш пари срещу удоволствие! И на такива изобщо не им пука за околните защото не им пука за самите си тях! Това да правиш секс със всеки срещнат трябва да си безчувствен и коравосърдечен! Някои глупаци/чки от горните които желаят най доброто че и семейство да създаде не падат по долу от авторката! Съпруг? ! Че кой нормален мъж би искал секс боклук и изтривалка до себе си? ! А камо ли деца? ! Че на какво ще ги възпита и какъв житейски опит ще им разказва? ! ;как се чукала за пари! А не дай се боже да са момичета! Ще наследят занаята!
Дали ви казваме директно мненията били те хубави или критика... Вярвайте на такива не им пука! Такива са енергийни вампири който гледат да изискат от хората нормалните всяка капка чрез търсене на било съчувствие или нещо друго! Най вече искат внимание и интерес който получават от тъпанари като някои по горе!

104.   Интересни разкази, пожелавам ти щастие, на мен също ми предлагаха работа като момиче на повикване, но отказах, имах познат собственик на стриптийз бар. Ходила съм там само като клиентка. Той имаше доста кредити и искаше да ги плаща, като работя проститутка, отказах. Отдавна не общувам с него. Как се запознах с него? В блока в които живея, нещата не бяха яки и от там тръгна всичко. Всички слухове през годините са фалшиви. Все ми казваха, никои да не каня у дома. Съседите не са случайни. Реално от квартала ми с никои нищо не съм имала, не търсят реални неща, не знам защо. Освен обикновена жена, моногамна, друго вярно няма.

105.   С голяма любов и носталгия пишеш за клиентите си. Явно си ти йаресва да заработваш. Това е твоето призвание.

51-82 от 82