Споделена история от Наркотици и алкохол

Едно изживяване
Здравейте, искам да споделя едно изживяване, което се случи на така прочутото в България Cacao Beach или Solar Summer абе то е еднакво ама толкова разбирам и аз яко съм задръстен. Излизал съм около 10 пъти и то предимно на чалга, все пак съм израснал в такава среда и за друго не бях чувал. И така бях на морето на един курс, трениране и пак трениране 2 седмици и решихме с един приятел, ама по-скоро той ми каза за това парти и аз до този момент не бях чувал за такъв тип музика. Бях слушал транс, хаус, защото беше нещо ново и разбира се много приятно. Та отидохме, взехме билети и видях кои ще пускат, но каква полза като си нямах хал хабер какъв стил са. Но само като им видях лицата и си казах че тези са доста тотал. Напълно бях наясно, че по тези партита има яко наркотици, но си казах айде да се сблъскам и с това. Нямах си на представа на какви диджеи отидохме после го разбрах естествено. Бяха Chris Libening и Nicole Moudaber пускаха дарк техно, много тежка музика да му се не види на който всеки би полудял. След като отидохме бях изпил 1 хапче и половина екстази, добре че беше този пич с мен той беше дилър и ми каза брат ще ти дам качествено смисъл да има само МДМА, а не други боклуци, с които обикновено ги примесват в България. Аз си викам ок ти си знаеш. То се мина около 1 час аз даже не знаех какво ще усетя и си викам това няма да ме хване. Е само че го казах и то стана. Усещането беше като душевен оргазъм, а мускулите ми, тях не ги усещах, ходиш като робот, няма мускулно напрежение, все едно летиш и в този момент си казваш: Няма ги оковите на моето тяло, вече съм свободен. А силата която ти идва, такава сила която съм искал да имам на всяко състезание по плуване да изям басейна докато плувам а не тази умора вследствие на неправилното възстановяване. Искаше ми се в онзи момент да изкрещя: "АЗ СЪМ СВОБОДЕН" но все пак можех да мисля, а още ходихме по улиците и полиция много имаше. А музиката от партито се чуваше на километри. За човек, който не е надрусан това е нищо, но за мен просто музиката ми викаше: ''ЕЛА! " и на самото парти музиката, как да я опиша тя просто те пронизва в сърцето. Влюбваш се в нея дори никога да не си я слушал преди. Там след като влязох просто бях в един друг свят. Този свят се нарича излюзорен защото той е възможен само докато всички са на дрогата. Но музиката, тя все едно душевно ме изнасили ама буквално, хипнотизира ме както и всички останали. Странното е че там може да не познаваш никого, но всички ги чувстваш като семейство, може да си говориш със всеки, няма задръжки, няма я тази бариера която не ти позволява да кажеш какво мислиш, просто минаваш казваш и ведната ти отвръщат с любов. Това беше много странно защото в реалния свят едва ли ще кажеш на всеки когото срещнеш какво мислиш. Имаше много меки столове с излед към морето да седнеш и да се загледаш в чистите небеса и в красотата на водата. В този момент бях като дете, което се радва на целия свят около себе си, всичко беше толкова красиво, а тръпките по тялото неописуеми. По едно време тръгнах да загрявам да плувам просто бях влюбен във водата, исках да видя какво е да плуваш така. Хвърлих се само по дънкови къси и тръгнах към нея, но охраната ме спря и така не успях да видя какво ще стане. Аз плувам от 18 години и съм спасител, но според мен имаше голяма вероятност да се удавя и каква ирония щеше да бъде само. Но разбира се с хубавото идва и лошото. Така се филмирах и не разбрах, че съм във филма и така стана че се само изгоних от партито. Бях близо до изхода и това са няколко минути които и до ден днешен не помня как е станало. Все едно мозъка ми е изключил. Бях близо до изхода и в един момент съм на 10 - 15 метра от него. Викам си какво стана как съм се озовал тука и тръгнах да се върна на партито, само че след май 2 и ли 3 часа се бият печати и разбира се аз нямах и това беше нямаше как да вляза. И вънка размишлявах как е станало и според мен просто съм подминал този където бие печатите. И разбира се исках да се върна и мислех да плувам от морето но видях как охраняваха и просто нямаше как. Преди да си тръгна некви дилъри ме караха да правя лицеви опори, защото им казах че съм от НСА и след като ги направих почнах да крещя на висок глас : ''НСА'', "НСА", "НСА" всички ме гледаха добре че нямаше полиция да ме приберат на топло. Това е постъпка с която не се гордея все пак да опетнявам името на НСА, хората са си казвали 100% виж какви луди има от НСА. Но това беше част от филма, във който аз се бях вкарал и не осъзнавах какво правя. В крайна сметка си направих изводите и не мога да разбера защо се пристрастяват хората. Значи първо билетите са много скъпи отделно за дрога и просто колко течности се приемат за да не се обезводниш, това са просто минимум поне 100 лева. Аз нямам такива възможности освен само за 1 път през годината. Не подминавам депресията след такава нощ разбира се. При мен също я имаше, но не е болка за умиране. Но при мен странното беше след това около 3 седмици дали беше остатъчен ефект от наркотика или нещо друго но просто виждах света по доста различен начин. Сякаш бях напушен но по-приятно напушен. След 3 седмици всичко отшумя. Относно музиката се чудя как пък точно улучих dark techno. Много ама много натоварва психиката. От време на време си пускам техно ама много много рядко повече транс ми харесва много успокоява. Това са моите изводи мога 1 път да го правя в годината, но не знам дали наистина искам да го повторя.

Коментари

1.   Мерси, че сподели „изживяването“ си, но се надявам, че ти е ясно, че си късметлия, защото ако не беше попаднал на добра охрана сега щеше да си просто лятна статистика!
И още нещо глупаво - доверил си ЖИВОТА СИ, ЗДРАВЕТО СИ, ТЯЛОТО СИ на някакви престъпници, които замесват хапчета в гаражи - ти никога няма да знаеш какво точно е имало в това хапче, а последиците за следващит 3 седмици не си си ги въобразил - дори е възможно от 1 хапче завинаги да останеш във „филма“.

Надявам се да си си взел поука и да не пробваш повече такива боклуци с идеята, че си имал късмет
„Изживяването“ е нещо реално, а ти си нямал изживяване, а просто блек аут, филм, мозъчно сътресение и илюзия.
От амфетамини иначе трудно се развива зависимост, но по-страшното е, че нито знаеш какво взимаш, нито какви ще са последиците дори да си попаднал на „добър“ материал. Ти сигурно като спортист гледаш пет пъти опаковката на вафлата ако изобщо ядеш подобни неща, а не си се замислил да вземеш вещество само, защото някой престъпник ти го е препоръчал като добра стока.
Събуди се! Какво искаш от живота всъщност и дали си заслужава?
Малко като хвалба звучи текста ти, а всъщност си направил най-голямата грешка в живота си и сега цял живот ще се изкушаваш от тези боклуци.

2.   То така се зарибява, първо ти подаряват качествена дрога та да си кажеш "ей че гот", а след това без да се усетиш почваш да изнасяш вещи от вас да ги рподаваш, или да крадеш, за да си купиш поне някаква скапана дрога от която ако имаш късмет ще пукнеш. Слаб ти е ангела, брато, от дрогата смисъл няма, ако не можеш да си правиш готиното, дрогата няма да помогне, само ще те вкара в капана

3.   Казва се зависимост брат. И не го прави.

5.   Аз също слушах техно и ходя техно партита. Досега съм изял към 10-на бонбона(МДМА), но само първите 2-3 пъти беше изживяване до степен неповторимо. Точно както го описваш.
Мога да кажа, че до някъде МДМА-а ме промени като човек. Преди това бях необщителен, сдухан, трудно за вързвах приятелства с нови хора, не можах да завържа разговор с непознато момиче. Но след МДМА станах по отворен и отпуснат човек :D Препоръчвам, но с мярка и много вода ;)