Споделена история от Тинейджърски

Подарък за момче за Св. Валентин
Здравейте! Може ли да ми дадете някоя идея за подарък за Свети Валентин за момче? Той е на 20, а аз на 17г. До сега съм му подарявала и колаж със снимки и 100 причини, подари които го обичам и бижу и презентации и албуми и т. н. и просто вече съм загубила всякакви идеи...
Не искам да ходим по ресторанти, кина и т. н., защото мисля, че ще е много по-добре да си прекараме празника сами вкъщи :D Ами, ще ви бъда изключително благодарна ако ми предложите някоя готинка идейка :)

Коментари

3.   Бутилка Blue Label и ще умре от щастие!

5.   От самата теб, от специално мило отношение и страхотен секс, по-добра идея едва ли би могла да се измисли.

6.   Най добрият подарък ще е страстна и дълга ЦЕЛУВКА! После му показваш, натуралният си кожен костюм и започвате играта. Нищо повече не му трябва на един мъж. Ако му дадеш това което ти предлагам, ще го разтопиш от щастие. Нищо материално не го интересува, освен твоята материя.

7.   Може тениска или ако има някаква любима група или цитат да пише нещо на тениската. Ако е от момчетата,които носят гривни може гривна с вашите буквички..книга,ако се интересува от книги или пък да му направиш торта специално за него,предполагам би харесало на всяко момче,вместо някоя джунджурия.

9.   Благодаря ви! :)