Споделена история от Наркотици и алкохол

Алкохола те убива,но това не ме плаши....това е най страшното!!
АЛКОХОЛ.... ХОРА СНОЩИ СЕ ЗАКЛЕХ ПРЕД БИБЛИЯТА ЧЕ НЯМА ДА ПИЯ. КАТО ЗА НАЧАЛО ДО НОВА ГОДИНА. МИСЛЯ ДА УСПЕЯ. Тренирам яко, важно е да ти е запълнено времето, и да замениш лошата зависимост с добра и полезна. Ще спестя количествата, но щом сутрин най_ любимо ми е да ударя една бира на гладно....!!!! Много плаках днес за себе си, за детето ми което е първи клас... за красотата ми която отива подяволите, , , реших да спра. Да оценя живота без алкохол. Проблема при мен е мога ден два да не пия, но започна ли ми е сладко и искам да се нокаутирам. Добре че живея със свекърва ми и за да не я тревожа се старая да не го правя, ноооо трудно се крие блясъка в окото и приповдигнатото настроение! Вярвам че всеки от вас е един прекрасен човек, с нежна душа. Не спирайте да опитвате, и нека неуспеха не ви отказва. Всеки има своята история, затова всеки може да опита по своя начин. Алкохола е коварен, навсякъде го има изглежда безобиден, но не е. Там лошия край е бавен но сигурен!!! Успех и малко повече воля. Ааа, пия кола кутийка винаги когато ми се допие бира, така замествам кенчето с бира. Днес е първия ми ден без алкохол, утре ме очаква нова битка.... Дес

Коментари

2.   Здравей Дес. Пожелавам ти успех с тази твоя битка- сигурна съм, че. ще се справиш. Надявам се не само до Нова Година. :) Съветвам те да си купиш масло от вечерна иглика- това е хранителна добавка, която влияе на алкохолния глад и помага на черния дроб дя се справи с пораженията от алкохола. Също така ще помогне и да запазиш красотата си. Влияе много добре на кожата. Бъди силна. Стискам палци!

3.   Ти си намерил в какво да се закълнеш, евала! Можеше и пред вчерашния вестник да се закълнеш със същата сила...

4.   Потърси причината да започнеш да пиеш и да имаш зависимост. И отстрани причината в живота си.

5.   Пожелавам ти успех. И аз съм като теб, и аз искам да спра като за начало до Коледните празници. Дай да действаме. Много се излагам вече. Знам причината, поради която пия, но за сега съм безсилен. Ще заместим с нещо друго. Успех

6.   Благодаря №2, маслото от вечерна иглика ще го купя още утре:)!!! Справям се доста добре за сега и вярвам, че и ти ще успееш. Причина винаги има! Но това не е оправдание! Препоръчвам ти нсистина да спортуваш, ама яко така изразходваш, тоя прилив на безумна енергия и нервност!!! Мен това ме мотивира, и като виждаш и резултати е яко! Спорт ангажименти, работа и кола лайт, даже и безалкохолната бира ме плаши:))))Прегръдка

7.   Номер 2 да не ти пука че си се бил изложил. Само необразованите хора могат да се присмиват или коментират с лошо, подобно състояние!!! Знам как е. Злорадстват, усещаш как всеки ти се оглежда на биричката:)!!! Аз им благодаря, това ме мотивира! Казах си”Сега ще ви покажа на всички че мога...!!! ✌✌✌

8.   Не знaм кaквa е "тaйнaтa" но имa бaби знaхaрки, които приготвят някaкви треви зa чaй и този чaй отврaщa от aлкохолa.
Порaзпитaй.

9.   Успех ти желая! Зависимостта е силна, но впрегни цялата си воля - въпросът наистина е на живот и смърт. Майка ми беше алкохоличка - почина на 43 години, а преди да умре /бог да я прости/, беше изгубила човешкия си облик - беше красавица, а отслабна и погрозня ужасно, беше висшистка и добра в работата си - изгониха я, понеже пиеше даже и на работа, с баща ми непрекъснато се биеха и караха, а преди да се пропие много се обичаха... Беше ужасно. В един период от живота си, след като тя вече беше починала, преди около двадесет години, аз също здраво бях залитнала по пиенето, а бях още съвсем млада. Един ден сетра ми ми каза: "Какво правиш? Не помниш ли какво беше?" Това ми подейства доста отрезвяващо, в буквалния смисъл на думата.