Споделена история от Наркотици и алкохол

Има ли пристрастени към хероина?
Само ми е интересно да попитам дали все още има хора, които употребяват? Аз лично не мога да си представя в 21век някой все аще да се позхлъзва. Разбирам през 90те беше друго, а и освен трева и херца друго нямаше, но днес...
Ако все пак има зарибени успех в отказването. Последните които познавах почнаха преди десетина години, лека им пръст, някои изчезнаха, един друг чух, че бил в метаданавата програма, но не ми звучи по-добре. Та не знам някой да боцка все още.
Успех на всички. Поздрави!

Коментари

1.   А, ти какво, злорадстваш ли? Колко си долен само, колко си нищожен... И не, нямам подобен проблем, даже и марихуана не съм помирисвала, но подигравателният ти тон, болният ти интерес, чувството ти за превъзходство са противни.

2.   Ами аз го спрях миналата година.
Мои бивши познати още си продължават, така че да. Още си върви, но качеството драстично спадна напоследък. Не им пречи, де.

3.   Това подигравателна тема ли е? Не разбирам защо задаваш такива малоумни въпроси?! Бил съм на хероин на 17 и едва се откачих от него! Знам какво е да си от другата страна и никак не е забавно.. Бил съм и на трева доста дълго врвме, но тя за разлика от херца никога не ми е пречела в живота, че дори не мога да се нарека и пристрастен. Пуша, когато ми е кеф! )) А относно херца..... разбирам хората, които са се "подхлъзнали", не е лесно да преживееш определени събития в живота си и често изпитваш нужда да се откъснеш от реалността.... алкохол, хероин и т.н. Не всички притежаваме здрава психика! Не се подигравай с това "през 90 едно, пък сега друго" и разни такива.. Винаги е имало и винаги ще има! Важното е, човек да разбере, че всъщност това не му помага, както аз го разбрах...
Приятели, пристрастени (мразя думата наркомани!), моля ви, дайте си сметка какво причинявате на близките си с вашия егоизъм! Знам че не е лесно отказването, никак даже.. разбирам ви, но.. избора е ваш.. моля ви, направете правилния!

4.   Успех на всички, всички ще умрете. Много утешително! Не съм изобщо на хероин, но ме потресе говоренето ти. Естествено, че още има хора, които се подхлъзват. Но е хубаво да им се помогне, не да се говори за тешях все едно са с некролог в джоба.

5.   Аз си продължавам, нямам намерение да го спирам или заменям. Нещо май се бъркаш-занапред употребяващите ще стават повече, а не по-малко.

6.   Хероин, Не. Но смъркането в момента е епидемия според мен!!!

8.   И аз мисля, че през 90те всичко живо беше на хероин. Помня, някъде 95та-96та за няколко месеца всичко живо се продруса и впоследстви умряха маса момчета и момичета на по 15,16,17 години...

Сега според мен шанса да се закачиш на хероин е много по-малък, защото синтетиката е много по-масова и изглежда по-безопасна (защото не виждат игли). Иначе за мозъка според мен е още по-зле и от хероин, ама айде, а освен това пристрастяването към нея е не по-малко силно.

Ебало си е майката с тези синтетични наркотици, просто ми се струва, че толкова са се вкоренили в културата на излизане и забавление, че за много млади хора днес е напълно в реда на нещата да вземат някаква синтетика в петък вечер.

9.   Аз лично никога не съм имал взимане-даване.