Споделена история от Наркотици и алкохол

Фалшифициране на тест?
Здравейте, аз съм на 17 години и пуша трева. Наще обаче май знаят и се страхувам да не ме разкрият, баща ми е военен-направо ще ме убие.

Мога ли по някакъв начин да фалшифицирам тест с урина, като капна белина или нещо друго? А бихте ли ми казали някакви капки за свиване на зениците, чувала съм за такива, но не знам име...

Моля ви не ме упреквайте, пуша 1-2 пъти в месеца и то винаги с хора. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Капките са ясни и лесни казват се Визин в аптеката без рецепта не само да скриват зачервените от манджата очи, при умора и т. н., това беше лесния въпрос... Това с теста, ми тревата се чисти до няколко дни в организма, ако обаче се случи така че да си пушил и след 1 2 дни те накарат за тест лесния вариант е малко алкохол под ръка цък на екс и вероятноста да се обърка теста е голяма ще покаже повече алкохола, е не е 100 % но пак е нещо. Обаче ако недаваш никви симптоми на човек който пафка отвреме навреме няма никакъв смисъл да се усмъмнят и да те накарат да правиш тест. Просто не се пребирай смазан във вас и това е...
Пази се непрекалявай и няма да има проблеми.

speed

2.   Направят ли ти изненадващи тестове ще те хванат, а теста не можеш с нищо да го подправиш освен със урина от друг човек който е чист, за това по-добре за два-три месеца спри да пушиш, а след това ако искаш си задели чиста урина. А ако разбереш кога мислят да ти правят тестовете и си пушила в близките две седмици наблягай на много вода, прясно мляко и може по един активен въглен на ден.

3.   Здрасти партия :д така за теста - наамирай човек които да не пуши трева т. е. някой в които си сигурен/а че е чист и го накай да уринира в нещо и си го скрии така вашите като ти направят тест ще използваш урината на въпросния човек а не своята. Второ за капките за очи името е визин свива зениците и преемахва червенината продават се във всяка аптека :) дано съм била полезна.... чао

4.   Не можеш да прикриеш миризмата на изгорял бурен, която е попила по дрехите ти, а още по-малко неадекватното поведение след пушене :D Опичай си акъла и спирай с тревата, дано не е късно...

5.   Исползвай чужда, мъжка урина ( не моли приятелки за тази услуга, защото резултатите ще те издадат , а тогава ще стане още по - лошо ), на някой, който не лолзва лекарства или не е алкохолик или асматик и няма заболявания.
Хвани някой зубар от класа си.

За зениците не знам, но дъвчи дъвки и се парфюмирай, защото тревата мирише.
Носи слънчеви очила и се оправдавай, че сега така е модерно.
Не съм наркоманка, не пуша трева, но това се едни от най - добрите трикове.

Не си проваляй здравето, защото един ден ще съжаляваш за това.
Не знам дали си виждал човек пушил по - дълго време трева.
Малко ще ти подскажа, че при всяка цигара от този боклук, умират мозъчни клетки.
И един ден ще ти окапят рано зъбите, а да не говорим, че всички наркомани започват с трева, продължават с екстази, а докато се усетят - някой "приятел" им е дал да пробват кока, или хероин, а стане ли това - заминал си човече.

Спри да пушиш този боклук, само защото приятелите ти го правят!
Ако ти кажат да скочиш в пропаст с тях - би ли го направил?
Замисли се какви приятели са щом ти съсипват здравето.

Не е нужно да пушиш, за да си готин - бъди себе си!
Не виждам какво му е забавното на банда хлапета гледащи с разширени зеници в една точка, смеещи се на падналото от дървото листо.

Млад си, здрав си и още имаш бъдеще - замисли се над това.
Вземи вярното решение, докато е още време - после ще стане по - лошо.
Сега си добре, но искаш ли да се превърнеш в пъпчивото от дрога момче, миришещо на трева, смеещо се безпричинно, което момичетата отбягват?
Е за теб не знам, но аз не виждам нищо секси в мъж пушеш трева.
Може да го правиш рядко, но скоро ще започнеш по - често - така е с всяка дрога, въпреки, че дилърите казват, че тревата не е дрога - тя е точно това!
Зарибяват те, а после идва лошото.

Послушай ме - изглеждаш ми умен младеж - замисли се сериозно.
Избирай разумно дрогата или живота - това си е само твой избор!

Успех! :-)!

Емануела, 22 г.

6.   Спри да пушиш, или поне не го прави редовно. Кажи си например - през седмицата ще се отдам на учене да кажем, през петъците ще си дръпвам - до другия път. Няма как да те хванат така. Не съм пробвала и не смятам да пробвам, но мисля, че е поне толкова зле като алкохола.. отгоре на всичко е и забранено. Не си заслужава

7.   От авторката: номер 5, аз съм момиче
тая урина как и къде да я съхранявам, и няма ли да смърди ужасно, а след време и да се развали? не знам дали някога ще ми направят тест изобщо, просто би било добре да съм подготвена..

8.   Друг вариант освен визин няма ли, аз съм чувал че не е хубаво да се ползва често, защото окото "се пристрастявало".. да не направим лоша шега на автора

9.   Баща ти е военен?
Колко печели на година?
Г.

12.   Кво ти пука пич , и да те хванат и да не те хванат ебиму майката стягаш багажа и са омоташ ,.. толкоз !