Споделена история от Наркотици и алкохол

Задължах на Дилър
Здравейте. Ето моята история... На 22 години съм пълен със проблеми то сякъде.. но на кратко... взимам наркотици от доста време(не сериозни) и на скоро започнах бизнес със един сериозен човек който се занимава със наркотици.. познаваме се от година и нещо и човека наистина не е обикновено хлапе а е мъж на 26 години и... е доста здрав и има доста стабилни контакти. тта така той е дилър из моя квартал който няма да спомена и има доста клиенти... като цяло ме уважава но въпреки това един път ме беше ритал (бил) даже мога да кажа защото му бях написал каквото не трябва във фейсбук.. та така... до сега доста пътии ми е давал за напред чакал ме е и му съм се издължавал.. доста пъти му бях давал зор да ми дава наркотици за напред и да ги продавам обаче все ми казваше.... Не е за теб брат.. ще отидеш в затвора.. там ще те... абе сещате се :).. но аз не и не... и така преди 1 месец ми даде определено количество неща на по тънка цена да ги продам.. успях да продам малко намерих клиенти.. но по голямата част я издрусах и нямах пари да му върна.... първия път ннаще ме спасиха като ми дадоха 100 лева да му ги довърна... разчистихме се първия път и реших пак да пробвам... втория път успях да продам повече и трябваше да му върна само 30 40 лева.. нямаше проблем взе каквото съм събрал и пак ми даде... и познайте.. пак гредичка... продадох квото продадох после изхарчих парите които съм събрал и и издрусах това което имам... но и този път се отървах... взех на заем от единствените 2ма души които биха ми дали (Защото преди време изментих сичките си приятели и сега няма кой да ми даде) и на тези 2 момчета все още дължа.. но както и да е.. пак му дадох пари и пак останаха 30 40 лева и този път ми каза че пак щее ми даде но ако не му ги оправя всички до стотинка и този път ще ме бие наистина... както и да е.. даде ми ги... но този път кофтито че бяха размешани с кофеин тези неща... аз си ги издрусах прродадох 1 2 и никои не ми се обади... сега стана наистина тежко... Пари няма, дължа на още 2ма души които ми блеят на главата.. и най лошото дължа на този които ми е дал... а утре трябва да му дам поне някакви при всички обстоятелства... немога да му кажа вече е брат ама ти ми ги даде мешани... аз ги издрусах и няма пари... немога да го излъжа че съм дал на някой занапред защото или аз ще ям боя че съм ги дал или ще отидем да търсим този човек и като се разбере каква е истината... още по зле за мен.... варианти никакви не останаха.. наще пари вече няма да ми дадът.. да продам нещо немога защото нямам какво а ако заложа нещо от нас летя дирекно на улицата.. няма кой да ми даде пари... кредити немога да зема защото вече дължа пари... просто този път ударих гредата и няма измъкване... та се чудя някой да ми даде съвет... като цяло този човек може да ми помогне с пари и тн... ако съм точен към него.. мрази путки дето му се крият и го лъжат.. особено някой да му се крие... та въпроса ми е дали да отида и да му кажа като мъж какво е станало и да си изтърпя последствията... защото боя няма как да се размине.. единственото може ме съжели поне малко че съм си признал като мъж(това е само мое мнение :D сигурно ще ме спука от бой) или да продължа да лъжа и да се крия докато не намеря начин за 120 лева въпреки че няма от къде.. а кофтито е че между нас взаимоотношенията са други и до нас може да дойде.... а тогава става 100000 пъти по лошо -.... какво да направя? няма смисъл за упреквания.. знам колко жалък случей съм... но това съм си... дайте ми съвет какво да направя?

Коментари

1.   БЯГАЙ НАДАЛЕЧ, МАЙ СЕ СЕЩАМ ЗА КОЙ ЧОВЕК СТАВА ВЪПРОС ;)

2.   Според мен отиди кажи му какво е станало, че ще намериш работа и с първа заплата ще му върнеш парите.

А най-лесния вариант за мен: за общи строителни работници взимат немалко хора без договори, плащат им надницата в края на деня - 15-20лв дневно малко ли е в твоя случай? Така можеш да му връщаш всеки ден ако иска, сигурно ще е доволен. Просто потърси фирми, питай като видиш някъде да работят и така.

3.   За младеж като теб въобще не е добре да не може да намери 100 лв .. това не са пари оплаквай се ако имаш да връщаш 20 бона ;)

4.   "на скоро започнах бизнес със един сериозен човек който се занимава със наркотици.. "
Егати бизнеса! Какъв е този бизнес бе човек, да се друсаш и да продаваш отрова ли? Я се осъзнай какво вършиш?
Намери си нормална работа и се хвани да работиш като всички нормални хора!

5.   До 1. Усетих нещо като намек.... Ако си ти брат ти правим евала.... направо без думи ме остави... ти си БОГ... не мога да повярвам какво се случи... и квото трябва да става ще си поема последствията...

6.   Абе, ти си си за някое районно, ама във време, когато да развалиш дрямката на "съветниците", па да те вкарат в стаичката за съветване, па да хванат 2-3 да те посъветват малко на почивки. След това, гарантирано ще забравиш и бизнеса, и бизнесмена, и дрогичката.

7.   Какво стана? Ще разкажеш ли, че ми стана интересно :)
Надявам се да си постъпил мъжката и да си си признал к'вот е станало, а после да си осъзнал, че не може и да употребяваш и да продаваш. Вземи се в ръце и ги спри и двете, а? ! Ти си малък още и ти е интересно, обаче нищо хубаво няма да излезе от тоя твой т. нар "бизнес", с който според мен си се хванал, за да можеш да си избиваш друсането.. Така че моят съвет е да спреш - верно, няколко дена ще ти е неприятно, после дълго време ще изпитваш желание, ама може да се контролира, от опит ти го казвам.
Живота е много по-красив без наркотици (това хората, които не са били зависими, не го знаят, само го повтарят като клише, не са го изпитвали наистина - желанието, жаждата да бъдеш нормален, обикновен човек... появява се след години редовна употреба, когато всеки наркотик вече е загубил първоначалния си чар).
Успех в живота!

8.   7-- Е признах си... и получих още няколко седмици... работа и работа си му е майката :) Някой хора не са родени за това просто...

9.   Наркоман такъф НЕ ВЯРВАЙТЕ НА КЛЕТВИТЕ НА НАРКОМАНА