Споделена история от Наркотици и алкохол

Дереализация след трева
Здравейте ! Аз съм момче на 17 години. Пушил съм трева много пъти и никога не ми е било кой знае какво. Държи ме няколко часа и така. На 29.11.2015 ( миналата неделя ) пуших пак обаче чисто. От чисто имам предвид само трева свита. По принцип винаги съм пушил трева + тютюн от цигара. Прибрах се в 1 вечерта , изкъпах се и си легнах. Заспах в 3 и станах в 7 ,защото бях на училище. Беше ми леко замаяно и мислех ,че е нормално ,защото не съм се наспал. На следващия ден ми беше пак същото. Мисля ,че съм в сън и нищо не е реално. Не мога да се фокусирам както трябва и сякаш главата ми е празна ,и всичко е фалшиво. 6 дни минаха и още не съм се оправил. Купих си витамини ,но мисля че няма ефект. Рових се из интернет и установих ,че имам Дереализация / Деперсонализация. Не съм ходил на лекар. Имам чувството ,че няма да се оправя.

Коментари

2.   Да не си пушил на гладно?

По - принцип трябва да се храниш качествено, а особено ако употребяваш алкохол и трева.

4.   Филмираш се. Айде, спри да мислиш за това и свърши нещо, което ще ти е полезно. И стига рови в гугъл да си намираш диагнози :D Кой знае каква тревица сте пушили. Имай едно на ум дали и какво да пушиш в бъдеше. И споко, колкото повече го мислиш и си навиваш в главата деперсонализации, дереализации и тем подобни шуротии, толкова повече ще се объркаш сам! Побягай малко в парка и се разсеяй да разкараш паниката. Всичко ще е ОК.

5.   На другите нищо им няма. Взех да получавам панически атаки и сега изобщо не мога да ям. Само вода пия.. цял ден съм на 2 ябълки

6.   Влюбен си!

7.   И аз веднъж бях така, но на третия ден се оправих..

8.   Спокойно! И при мен се случи абсолютно същото нещо преди време. Всичко ще се оправи. Не се филмирай и стой далече от тези гадости. Лично аз след това преживяване зарязах тревата!

9.   А относно пробшема ми с мисленето ,че всичко е сън ?

10.   От честата употреба на трева ти влизат много филми в главата... не го мисли и ще се оправи до 1-2 седмици даже и по-рано :) но не трябва да си търсиш както казаха ДИАГНОЗИ особено по ИНТЕРНЕТ всеки човек ако започне да чете диагнози Всеки ще се изкара ЛУД! ( е и аз се бях филмирал че съм ЛУД от ИНТЕРНЕТ но не съм :) иначе и аз пуша трева и то на ден по 3 пъти за съжаление... но скоро ще спирам ) Но след като спреш тревата може пак за нещо да се филмираш ПАК от ТРЕВАТА...!!!!
Така че не обръщай внимание спортувай и така :)
Дано съм ти дал полезен съвет и скоро спиране на Коза :Д
Лек Ден от NEMO на 17години :) :) :)

11.   При мен се случи същото . на 22.04.15 се напуших на даскало и няма да ви казвам в какъв филм влязох, както и да е. Няколко дена тоя филм си продължи, ходих в спешното и ми дадаха успокоителни поне да мога да заспа. Постепенно всичко мина и седмица след това се напих и отново същата история. Същия ден след напиването ми стана нещо като депресоя не мога да го опиша , всичко ми беше някво мъгляво , нз. Постепенно тва чувство премина в страшна дереализация. Изобщо не можех да повярвам , че съм жив. Мислех , че си измислям всичко . почнах да получавам панически атаки с чувство, че полудявам . мислех , че съм болен от шизофрения, епилепсия и всякви такива.ревеше ми се постоянно( момче съм). Лятото се пооправих, заспивах нормално , спрях да пия валериан и тн . но сега зимата пак съм малко зле . много ме беше страх да не убия някой близък човек и тн

12.   Може тревата да е била друсана с нещо, примерно спайс или кетамин.

Иначе другото си е влизане сам във филм. Всичко е в главата.

13.   За някои хора е препоръчително да не пушат или въобще да се занимават с повечето психоактивни вещества!

14.   Аз мисля, че транзитите на Хирон и Нептун яко са ви ударили наталната Луна ;D

15.   Това дали ще е с тютюн от цигара или не, няма никакво значение - единствената причина да се слага тютюн е да гори по-бавно. Аз съм пушил повече чисто ( тъй като не пуша цигари и не обичам с тютюн) и не съм имал чак такива проблеми. Това е странно - вероятно е била друсана. С времето ще мине - организма ще изхвърли отровите, стига да не пушиш пак или да пиеш или друго. Спортувай, това помага. Физическите упражнения избистрят съзнанието. И да ти кажа, де тоя късмет всичко да беше сън, нямаше да виждаш гадната реалност. АМА НЕ Е!

16.   И аз бях така. Яж! Наблягай на млечните продукти. Аз се оправих за една седмица. А причината е - друсана трева.