Споделена история от Други

Отслабва ли се с зелен чай?
Здравейте,
Ако може някой да ми каже дали се отслабва с зелен чай, от къде мога да го купя, колко струва и колко килограма мога да сваля с него?
благодаря предварително!

Коментари

1.   Със зелен чай не се отслабва, но той пречи на вдигането на килограми. Ефекта и полезността му се усилва ако се пие с добавен сок от лимон. Вече ако се пие с правилното хранене може и сам да спомогне за свалянето на килограми. Колко струва зависи от марката, вида и качеството. Тоя на пакетчетата е боклук, на цели листа е истинският зелен чай. Не бих те посъветвал да си купуваш китайски защото пише за тях, че съдържат много олово. А също и японски защото радиацията си е радиация. От евтиния клас на листа има един сравнително читав- Akbar зелен емералд. Доста е горчив, но пък е от Шриланка. По 5-6 лв е за 100 грама. Иначе любимият ми e Gunpowder на Twinings, но нещо изчезна от хипермаркетите.

2.   Естествено, че отслабва. Тъпчеш се като за последно с вредни храни, не спортуваш, разбира се. Само в края на деня пиеш 1 чаша и сваляш 3 кг още същия ден. И така за седмица ставаш фиданка и то с яко плюскане.

3.   Навсякъде трябва да го има, или поне в по-големите хранителни магазини. Аз пия, но не съм забелязал отслабващ ефект, вероятно защото другата храна е в повече. То и от шоколад може да се отлабва, стига да си в отрицателен калориен прием. :) Недоумявам защо повечето питат "Какво да ям, за да отлсабна? ". Това е някакъв оксиморон. Ами нищо недей яж и ще отлсабнеш, грубо казано. Правилно е отслабването да е с неголям отрицателен дисбаланс, като храната да е пълноценна, но по-малко, а не някакви диети, изключващи важни хранителни вещества.

4.   Не, отслабва се с правилно хранене, а не с чайове и отвари.

5.   Да.

6.   В Кауфланд

7.   Отслабва се, ако не ядеш и не пиеш нищо друго.

9.   Отслабва се с правило хранене и спорт! Никакви хапове, чайове и прочее няма да ви помогнат ако не си вдигнете задника и не започнете да спортуване поне три пъти в седмицата.

10.   От Лидъл също можеш да си купиш

11.   Отслабва се, само ако комбинираш зеления чай с намален прием на калории. Иначе ако нямаш промяна в хранителните навици и пиеш и зелен чай, той сам по себе си ускорява метаболизма и може да се окаже, че огладняваш след ядене по-бързо от нормалното, поради което и ядеш повече...пък това, сещаш се има обратния ефект.