Споделена история от Други

Проблем с кабелната
Здравейте. От около месец се включихме към кабелна. В началото всичко си беше наред, но от скоро изчезнаха едни от последните канали. Не точно изчезнаха, но пише, че няма сигнал. Другите са си окей, нищо не съм правила стана изведнъж. Ако някой разбира, моля да помогне.

Коментари

1.   Ми просто са ги спрели. Случва се да спират канали или да ги заменят с други.

2.   Ти ефирно ли гледаш или си на оператор? Ако е второто, значи може би оператора е махнал тези канали. Ако е първото значи нямаш сигнал.

3.   Викай техниците да проверят нивото на сигнала, може да е слабо и някои от каналите да се губят!

4.   Може би са ги спрели или нивото на сигнала да ти е слабо. Звънкай на оператор

5.   Звъниш на оператора и питаш защо ти няма каналите. Големи са гадини понякога, спират ти някой канал без предупреждение или пък ти го заменят с някоя боза. Ама най-добре си питай.

6.   Не знам на кой оператор си, но аз съм на 2- Булсатком и един регионален оператор и те ми махат любимите канали. Даже регионалния оператор ми махна вчера beIn Sports и Sport Klub, а там дават Уимбълдън