Споделена история от Други

Да сменя ли телефона си Самсунг с LG, Huawei, HTC?
Здравейте, от години съм собственик на Самсунг - първо на първия Galaxy S, после имах Galaxy Young, но наскоро си купих нов Galaxy J5 и да ви кажа новия външен вид на ТачУиз на Самсунг не ми харесва с тези си цветове и иконките. Вярно е, че вече има теми, но дори те не променят контекстното меню или там както се нарича лентата с бутоните за уифи, блутут и т. н. Това електриково е много дразнещо. Чудя се дали графичните среди на LG, Huawei и HTC са по-приятни за окото и за използване? Гледах сонитата, но не ми харесаха, а и имам един, който му се бъгва екрана и го ползвам само като фотоапарат. Не съм доволен от Сони, а Айфон ми е скъпичък. Преди много харесвах Нокиа, но уиндоуса по-трудно се използва във всекидневието.

Коментари

1.   Аз имам HTC, предишния и той беше такъв. Смея да твърдя, че съм доволна, а може би е вече и до навик. Стария ти телефон е бил такава марка и следващия отново е такава, просто защото си свикнал с него. Както казах доволна съм, не съм имала проблеми. Може би недостатъка им е, че при едно изпускане вероятността да се счупи сериозно е доста голяма. По-чупливи са.

2.   Ако си сериозен си вземи новата седмица, сега е само 1500 лева!
Определено ще направиш много голямо впечатление с нея, не се притеснявай че е скъпа - вземи я лизинг или дръпни един бърз кредит.

3.   Всичко може да се смени. Нали е андройд. Трябва малко повече да се ровичкаш, но може всеки елемент от интерфейса да смениш.

4.   Вероятно всички ще ти кажат да не сменяш, но аз ще ти кажа - смени го. Този самсунг е супер модел по принцип, но съм сменял много телефони и най-доволен останах от LG, а и дизайна им е различен и много приятен. Това е мое лично мнение, до сега тази марка не ме е предавала, нищо че половината интернет ги изкарват, че телефоните били много зле. Не ги слушай. Всъщност, ти решаваш. Имал съм колеги със абсолютно същия въпрос, бяха против LG, нищо че никога не са имали такива телефони или телевизор например. След като си изпатиха с много марки решиха да минат на моите препоръки и останаха щастливи. Твоето решение си е изцяло твое.

5.   Аз съм със samsung galaxy s7 и съм доволен. Има доста готини теми които променят външния вид -менюта икони бутони и тн. Аз имам теми които променят блутута и другите бутони там. Зависи от темата. Засега съм мн доволен от телефончето си.

6.   Потърси Laucher-и в Play Store. Някои от тях променят целия интерфейс.

7.   Аз съм със Сони и съм много доволен, един от малкото андроиди, който не се опитва да наподобява ябълките! Самсунг Ми и Хуавей са супер противни имитатори! Съветвам те да пробваш ЛГ. НТС е умряла работа.

8.   2 - Ама ти сериозно ли?

9.   Смени го с Ейч Ти Си